Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bal Sat - Prostownik Kulon 912

mkania777 27 Lut 2020 17:42 13701 67
    gelo707
    Poziom 2  
    Wyłącz połączenie z internetem. Połącz sie tylko z kulonem
    ^ToM^
    Poziom 37  
    lukasrsv napisał:
    Działa u was bez problemu połączenie wifi? Po wpisaniu hasła 11111 niby łączy się z urządzeniem ale w przeglądarce otwiera stronę" 404 file not load".

Jaką masz wersję softu? Jak masz problem wgraj wersję oprogramowania 717.
    Najnowsza wersja jest 912 ale bywają z nią czasem kłopoty.
    DeeJayBzyQ
    Poziom 13  
    U mnie na sofcie 912EN nie widzi go w sieci domowej, natomiast zarządzanie Kulonem przez Androida działa błyskawicznie i bezproblemowo, a już przez Firefoxa na PC rozłącza podczas po 5 krokach/przejściach na inne strony panelu zarządzania.
    Cytat:
    Fakt może niezwiązany, ale zepsuł mi kartę microSD. Przywitał mnie podczas rozpoczęcia ładowania komunikatem "no sd card", więc wyłączyłem go, karta wyjmij/włóż, włączyłem kulona, start ładowania i spoko bez komunikatów... Przychodzi do zgrania logów to z karty 16GB zrobiło się 30MB i nieodczytywana :)

Jednak sam zepsułem... Umieszczenie portu karty na dole to zły pomysł... Złamałem ją gdzieś niechcący ;/
    ares80
    Poziom 7  
    Cześć wszystkim forumowiczom :)

Własnie zastanawiam się nad zakupem Kulona 912 i mam do Was pytanie.
    Jaki jest czas oczekiwania od zamówienia do dostawy do domu przy zakupie od tego pracownika BalSatu komaroff274(malpa)gmail.com ?

Są jakieś opłaty celne np na poczcie?

Czy w jakiś sposób można wziąć to na firmę czy tylko jako zakup dla osoby fizycznej?

Czy Kulon 912 przychodzi w oryginalnym opakowaniu czy jakimś zastępczym?

Pozdrawiam
    ^ToM^
    Poziom 37  
    ares80 napisał:

Jaki jest czas oczekiwania od zamówienia do dostawy do domu przy zakupie od tego pracownika BalSatu komaroff274(malpa)gmail.com ?

Czy w jakiś sposób można wziąć to na firmę czy tylko jako zakup dla osoby fizycznej?

Ja kupowałem poprzez przysługę znajomego czyjegoś znajomego, który jeździ do Białorusi i tam mi go kupił i przywiózł. Za to musiałem czekać kilka miesięcy aż się znowu tam wybrał.

Myślę, że jak zamówisz w fabryce, opłacisz jakimś paypalem to jest szansa, że żadnych opłat dodatkowych nie będzie. Oczywiście zamówić raczej trzeba na osobę fizyczną a nie na firmę.
    ares80
    Poziom 7  
    ^ToM^ napisał:
    ares80 napisał:

Ja kupowałem poprzez przysługę znajomego czyjegoś znajomego, który jeździ do Białorusi i tam mi go kupił i przywiózł. Za to musiałem czekać kilka miesięcy aż się znowu tam wybrał.

Myślę, że jak zamówisz w fabryce, opłacisz jakimś paypalem to jest szansa, że żadnych opłat dodatkowych nie będzie. Oczywiście zamówić raczej trzeba na osobę fizyczną a nie na firmę.

Kupno przez kogoś kto ma dostęp do rynku rosyjskiego/białoruskiego to inny scenariusz, które tez rozważam. Jednak na ten moment zastanawiam się nad zakupem bezpośrednim ale potrzebuję odpowiedzi na tych kilka pytań.

Będę wdzięczny za informacje.
    ^ToM^
    Poziom 37  
    ares80 napisał:

Kupno przez kogoś kto ma dostęp do rynku rosyjskiego/białoruskiego to inny scenariusz, które tez rozważam. Jednak na ten moment zastanawiam się nad zakupem bezpośrednim ale potrzebuję odpowiedzi na tych kilka pytań.

Będę wdzięczny za informacje.

Poczytaj tu:
    Link

O ile weszły te przepisy te przepisy oczywiście.
    Natomiast normalnie przy przejeździe przez granicę jest szansa, że nic nie zapłacisz jako na własny użytek.
    ares80
    Poziom 7  
    ^ToM^ napisał:
    Poczytaj tu:
    Link

O ile weszły te przepisy te przepisy oczywiście.
    Natomiast normalnie przy przejeździe przez granicę jest szansa, że nic nie zapłacisz jako na własny użytek.

Dzięki za link. Zobaczymy co z tego będzie.

Jeśli są na forum osoby które już mają doświadczenie w zakupach od tego pracownika BalSatu to bardzo proszę o kontakt na priv lub info w tym wątku.