Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] KARCHER K7 premium full control plus pistolet

19 Kwi 2019 17:15 2142 11
  • Poziom 4  
    witam,
    Mam problem z pistoletem w myjce KARCHER K7 premium full control plus.
    Pistolet sparował się prawidłowo i przez pierwszy dzień wszystko działało właściwie,
    Obecnie (po kilku dniach) pistolet "zablokował się" w jednym trybie, podczas zmiany trybu mycia na lancy - nie ma żadnej zmiany na wyświetlaczu.
    Mogę zmieniać ciśnienie wody ale działa ono "odwrotnie" tzn, w momencie wciskania "-" ciśnienie się zwiększa, osiągając maksimum gdy na wyświetlaczu jest minimalna wartość.
    Ponowne parowanie pistoletu nie pomaga - nie mam możliwości zmiany trybu pracy.
    Ktoś ma pomysł jak to naprawić? Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki
    KARCHER K7 premium full control plus pistolet
  • Poziom 10  
    Witam

Niestety mam ten sam problem co Pan z Pistoletem (zablokował się jakby w pozycji "Mix i pomimo obrotu lanca nie reaguje na inne programy, możliwa jest tylko trzystopniowa regulacja ciśnienia tylko dla programu Mix). Moje Pytanie czy udało się Panu rozwiązać problem i w jaki sposób, jeśli to możliwe proszę o odpowiedź.
  • Poziom 4  
    Odesłałem sprzęt do serwisu, czekam na ich reakcję
  • Poziom 10  
    Jeżeli będzie Pan coś wiedział proszę o informację i zgóry dziękuje. Pozdrawiam
  • Poziom 1  
    Witam,
    niestety w moim K7 pojawił się dzisiaj ten sam problem.
  • Poziom 10  
    Witam
    U mnie narazie problem zginął . Wyłączyłem go z zasilania, a kolejnego dnia jeszcze raz spróbowałem i się udało. Ponownie go sparowałem trzymając lancę przy karcherze aby odległość między nimi po komunikacji bluetooth była jak najmniejsza i się udało. Ale i tak czekam na odpowiedź Pana który wysłał sprzęt do serwisu. Ciekaw jestem co mu powiedzieli. Pozdrawiam
  • Poziom 1  
    Mam dzisiaj taki sam problem z lancą , czyli działa odwrotnie plus to minus a minus to plus i działa w jednym trybie . A stało się to od momentu jak moje dziecko zakręciło mi wodę w kranie a ja nacisnąłem pistolet . Urządzenie zaczęło procować przerywając i pistolet został właśnie w tym trybie "MIX" . Napiszę jeszcze że już miałem takie zachowanie pistoletu zaraz po kupnie urządzenia ,procował prawidłowo a potem nagle ten tryb , zawiozłem urządzenie do serwisu i wymienili mi na nowy pistolet . Ale tak jak napisałem na początku z nowym pistoletem mam ten sam problem . Ale teraz gdy widzę że tą blokadę spowodowało zakręcenie i ponowne odkręcenie kranu to wydaje mi się że może poleciały jakieś nieczystości do pistoletu i trochę się przytkał. Nie wiem też chciałbym się dowiedzieć co to jest za problem . W każdym bądź razie jeżeli w serwisie wymieniają zaraz na nowy pistolet to znaczy że niewiedzą o co chodzi z tym problemem .
  • Poziom 10  
    Witam
    Propo blokady programu mix na lancy - jedno jest pewne że uruchamia się ona w momencie braku wody ( u mnie wąż z wodą się załamał przez chwilkę) . Jednak nadal czekam na odpowiedź Pana, który wysłał sprzęt do serwisu. Jestem ciekaw co serwis stwierdził. U mnie problem zniknął na drugi dzień gdy od nowa parowałem lance z myjką
  • Poziom 4  
    Sprzęt wrócił z serwisu. Wg raportu serwisowego wymieniony na pewno został wyłącznik ciśnieniowy - nr 6630-839.3
    Jest też następująca informacja:
    Brak możliwości sparowania urządzenia z pistoletem -wymieniono w/w element na nowy.
    Nie wiem jednak o który element chodzi - pistolet ani lanca nie wyglądają na wymienione - mają otarcia od używania.
    W każdym bądź razie wada została usunięta i urządzenie działa prawidłowo. Podejrzewam, że chodzi o w/w wyłącznik ciśnieniowy.
  • Poziom 10  
    Witam
    Otrzymał Pan już sprzęt z naprawy z serwisu i oczywiście jaka była ich diagnoza. Pozdrawiam
  • Poziom 4  
    cinek20213 napisał:
    Witam
    Otrzymał Pan już sprzęt z naprawy z serwisu i oczywiście jaka była ich diagnoza. Pozdrawiam

Wszystko opisane post wyżej
    Problem rozwiązany, zamykam temat
  • Poziom 4  
    cinek20213 napisał:
    Witam

Wszystko opisane post wyżej

Dodano po 1 [minuty]: