Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka w UK za 350 funtów Hoover, Indesid, Candy ?

Ganjor86 20 Apr 2019 09:28 399 2
Bosch
    Ganjor86
    Level 21  
    Witam. Popsuła mi się pralka i chciałbym kupić nową ale wszystkie dla mnie wyglądają podobnie i mają podobne funkcje i nie wiem którą wybrać. Podstawowym parametrem są wymiary bo może mieć maksymalnie 55cm głębokości (głębsza się poprostu nie przeciśnie) a z wysokością i szerokością nie powinno być problemu. Pralka powinna być w miare bezawaryjna i cicha, dobrze odwirowywać może 1400-1600 rpm, mieć wybór krótkich programów (od 20 minut do godziny), spory wsad i przyznam że 10kg byłoby najlepsze. Chciałbym kupić tą pralkę w argos bo mają szeroką ofertę i nie powinno być problemu z dostawą i gwarancją. Wszelkiego rodzaju wi-fi i nfc nie są mi potrzebne. Myślałem o pralce hoover ale mało informacji o nich jest na forum.
  • Bosch
    Ganjor86
    Level 21  
    Ludzie pomocy !!! Szukam i szukam i nie wiem, bosch jest zbyt głęboki bo z drzwiami ma 60cm a producent podaje wymiar 55cm bez drzwi co jest skandalem. Samsung podaje 55cm a w rzeczywistości jest za głęboka. Już tydzień szukam pralki i dalej nie wiem w jakim kierunku pójść ;(
    Ganjor86
    Level 21  
    Kupiłem Hisense WFBL7014V.