Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Chińskie radio z alliexpres SWM 8802 android jasność ekranu

20 Kwi 2019 11:11 486 8
  • Poziom 2  
    Jasność ekranu zmienia się automatycznie po zapaleniu świateł w aucie. Jak zrobić żebym mógł sam decydować o jasności? W ustawieniach nie mam opcji automatyczna jasność . Chińskie radio z alliexpres SWM 8802 android jasność ekranu
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Typ/model?
    Michał
  • Poziom 23  
    SP5IT napisał:
    Typ/model?
    Michał

Na zdjęciu jest, że to:
    SWM 8802
    :)
    Jak nie ma możliwości zmiany w opcjach, to można odpiąć z wtyku przewód informujący o włączonych światłach - będzie jeden poziom oświetlenia. Chociaż wydaje mi się że powinno coś być.
  • Poziom 36  
    madamsz1 napisał:
    Chociaż wydaje mi się że powinno coś być.

Mało w którym chińczyku jest taka opcja.

Jak odłaczy ILL to nie bedzie podświetlenia klawiszy.
  • Poziom 23  
    Czyli wiele rzeczy brakuje w tych radiach. Z drugiej strony ceny są kuszące jako zamienniki dla samego radia. Kiedyś coś podobnego montowałem, ale kolega nie był zadowolony, bo i radio marnie odbierało, dotyk głupiał przy nasłonecznieniu :)
  • Poziom 36  
    madamsz1 napisał:
    Z drugiej strony ceny są kuszące jako zamienniki dla samego radia

Dlatego handlarze autami kupuja takie wynalazki na aliekspres po 50 $ i po montażu cena auta wzrasta o 1000 zł , bo piszą że ma navi ( a montuja najtańsze radia bez navi ) bluetooth + usb + aux i kamera cofania.

madamsz1 napisał:
    bo i radio marnie odbierało

Jedynym wynalazkiem w którym radio odbiera tak jak oryginał to ZENEC 2010 ( cena ok 599 euro ).
  • Poziom 23  
    SZYMON BYDGOSZCZ napisał:
    ( a montuja najtańsze radia bez navi )
    Dokładnie, w pracy kolega kupił Kijankę - stacja multimedialna, Navi, coś tam i coś tam :) , a jak podjechał okazało się, że stary Kenwood niby nawigacja, ale mapy z 2010 bez możliwości aktualizacji (brak wsparcia), napęd miesza płytą (coś z laserem). No, ale wyświetlacz duży :) , i "multimedia" jest :) - reasumując tylko radio grało.
  • Poziom 2  
    A jakoś bardziej szczegółowo jaki kabelek muszę odłączyć? Jestem leikeim, samo zamontowanie radia uważam za wielkie osiągnięcie jak na mnie :-D
    Wybierając podświetlane klawisze a możliwość ustawienia jasności wole mieć to 2 gie :-)
  • Poziom 2  
    A jakoś bardziej szczegółowo jaki kabelek muszę odłączyć? Jestem leikeim, samo zamontowanie radia uważam za wielkie osiągnięcie jak na mnie :-D
    Wybierając podświetlane klawisze a możliwość ustawienia jasności wole mieć to 2 gie :-)

Dodano po 2 [godziny] 33 [minuty]:

Poradziłem sobie :-) wystarczyło odłączyć jeden kabelek (w moim przypadku pomarańczowy) odpowiadający za połączenie radia ze światłami nr 6 na obrazku :-) dzięki za pomoc i pozdrawiam! Chińskie radio z alliexpres SWM 8802 android jasność ekranu