Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Hyundai i 40 - Jak obrócić obraz

pawelkar75 20 Apr 2019 15:32 573 11
    pawelkar75
    Level 6  
    Witam,mam radio dedykowane
    do Hyundai na androidzie .Problem polega na tym,że jak patrzę na wyświetlacz z punktu kierowcy czyli pod kątem to obraz jest zaciemniony
    Podczas montażu kamery cofania obrócilem radio do góry nogami i obraz był o niebo lepszy . Mogę obrócić wyświetlacz lcd ,ale jak na stałe obrócić obraz,aplikacje obracają dopiero po załadowaniu się calego systemu. .Podobno są jakieś programy na komputer do obslugi Android.Menu androida w tym radiu jest okrojone do potrzeb radia nie ma opcji obracanie ekranu
    pawelkar75
    Level 6  
    Rozebrałem wyświetlacz od telefonu(żeby się jakoś przygotować) z wyświetlaczem dotykowym nie wiem czy to jest to samo i tam było więcej elementów.Te Filtr to ten element przez którego widać Hyundai i 40 - Jak obrócić obraz coś tylko pod kątem?
    Od lewej:folia lustro, płytka plexi, mleczna folia, 2x folia(jedna luźna a druga przyklejona do ramki) przez które widać pod kątem
    i czy muszę obracać dwa filtry jeżeli problem jest tylko góra dół
    woytas73
    Level 22  
    Telefon ma inną budowę, ale ogólne Chodzi właśnie o filtry polaryzacyjne, jak obrócisz tylko jeden to obraz będzie ciemny, płytka plexi tesz jest żłobiona, będziesz musiał metodą prób sprawdzić czy odwróciłeś widoczność, trochę zabawy a uda się na 100%
    elektryk112
    Level 26  
    Nic tu nie poradzisz. Te wyświetlacze tak mają.
    pawelkar75
    Level 6  
    Witam ,było miejsce i pochyliłem wyświetlacz , trochę zabawy i efekt jest ok wyświetlacz jest jasny i czytelny.
    Obracałem te filtry i bez zmian

Dodano po 53 [sekundy]:

Przeróbka obudowy radia , pochylenia wyświetlacza i jest ok