Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugeot 307 sw 2.0 hdi 90 km 2002 r brak podswietlania kokpitu

sylwian35 20 Apr 2019 21:04 429 7
    sylwian35
    Level 2  
    witam otuż po nie udolnej próbie podłączenia chińskiego radia 2 din 7018b zgasły mi wszystkie kontrolki na kokpicie auto odpala są światła kierunki , brak wszystkich kontrolek nie reaguje prędkościomierz i obrotomierz oraz wskaznik temperatury i wskaznik paliwa a także nie działa klimatyzacja mimo iż jest włączona dodam że klimatyzacja jest nabita działała przed próbą podłączenia radia bespieczniki sprawdziłem wszystkie sprawne no chyba ze jeszcze cos jest czego nie sprawdziłem proszę o poradę
    sylwian35
    Level 2  
    Bezpieczniki sprawdzone pisałem o tym
    sylwian35
    Level 2  
    bezpieczniki sprawne nachodzi mnie pytanie czy nie wymienić bsi od takiego samego auta
    kortyleski
    Level 43  
    A jak to bsi wymienisz tak by samochód odpalił? Immo się pokłóci. Zastanów się co mogłeś schrzanić i napraw.
    melas
    Level 31  
    Można podłożyć na próbę tylko tylko jest jedno ale. Przepisze się większy przebieg albo z licznika do bsi albo odwrotnie zależy gdzie jest większy. Jeśli wiesz jaki masz przebieg w podkładanym bsi i jest mniejsza to wkładaj. Jeśli wszystko zagra to musisz dać komuś żeby ci ogarnął immobiliser i konfiguracje auta. Jakby co ogarniam to Września