Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
BotlandBotland
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

hyundai coupe 2002 2.0 - Przekadka zegarów z analogowych na cyfrowe.

20 Kwi 2019 21:30 180 3
  • Poziom 7  
    Witam.

Posiadam takie autko: https://www.kentekencheck.nl/kenteken?i=17-JS-ZZ

Generalnie jest to pytanie czysto teoretyczny bo szukając w necie nie wiele się dopatrzyłem.

Nie hejtujcie mnie. Nie znam się za bardzo na autach a prawko zdałem parę mies. temu. Po porostu mam taką wizję i pytam się czy i ewentualnie jak można by to zrobić.

Kręcą mnie zegary cyfrowe i zastanawiam się czy jest możliwość zrobienia takiej przekładki z analogów.

Myślałem też o zrobieniu własnego komputerka i podpięciu pod wyświetlacz wstawiony zamiast zegarów np na raspberry PI czy czymś innym.

Znalazłem się że ktoś w BMW tak zrobił ale nie było za wiele konkretów na ten temat.

Nie dopatrzyłem się innego działu gdzie mogę wrzucić ten temat więc jbc proszę o przeniesienie.

Z góry dzięki za pomoc.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • BotlandBotland
  • BotlandBotland
  • Pomocny post
    Poziom 10  
    Fajne tanie zegary digital ma Epman w swojej ofercie, zobacz sobie w necie tego pełno. Jednakże przy takiej wymianie musisz wszystkie czujniki powymieniać, kable"ciągać". Trzeba wszystkie płyny, oliwy wylać i przerabiać gniazda pod czujniki lub takowe gniazda zakupić.
  • Poziom 7  
    Dzięki. W prawdzie nie do końca to miałem na myśli ale naprowadziliście mnie i wiem przynajmniej gdzie grzebać dalej. Empan nie ma niestety żadnych cyfrowych zegarów ale pewnie zajrzę jeszcze do nich. Tornque to jest najbliższe mojej wizji. Dokładnie chodziło mi o zastąpienie całej deski rozdzielczej cyfrową Jak np w Peugeot 3008 to wygląda. Jak coś wymyślę podeślę fotki. A na razie wracam męczyć się z silnikiem