Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Relpol przekaźniki
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Ford Transit 2004r 2.0 tdci - Brak zapłonu po przekręceniu kluczyka

Danzeb 24 Apr 2019 15:03 3420 2
    Danzeb
    Level 2  
    Witam, mam problem w Fordzie transit 2004r 2.0 tdci .
    Problem polega na tym iż po przekręceniu kluczyka w pozycję 1 na zapłon brak zapalenia się kontrolek licznika i słychać cyknięcie przekaźnika jedynie podświetla się licznik kilometrów i zegar, po przekręceniu kluczyka w pozycję 2 na start rozrusznika słychać tylko cyknięcie przekaźnika pod maską. W tym samym czasie zegary przygasają po wymianie wszystkich bezpieczników i przekaźników na nowe problem nie znika próbowałem odpalić samochód na krótko rozrusznik kręci lecz dalej brak zapłonu powoduje to że silnik nie chce odpalić. Akumulator sprawdziłem kilka razy jest w porządku kostka przy stacyjce również jest w porządku ponieważ posiadam forda focusa dzięki któremu po wyjęciu kostki ze stacyjki od focusa a wkładając ją do transita ale problem dalej pozostawał bez zmian.
    Proszę o pomoc nie wiem co go boli niedługo dostane nerwicy przez ten samochód.
    Z góry za wszelką pomoc dziękuję.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Relpol przekaźniki
    Danzeb
    Level 2  
    Okazało się że zaczęła palić się instalacja tylko nie było tego na początku widać problem zaczął się od kostki pod kierownicą dziękuję za każdą podpowiedź