Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ZT420 - Zebra ZM420 300dpi. Dwie drukarki, rozne wielkosci

fulbin88 26 Apr 2019 13:16 429 4
    fulbin88
    Level 9  
    Cześć,

proszę o pomoc, bo już nie wiem gdzie mam zajrzeć. Mam dwie drukarki ZT 420. Jedna drukuje poprawnie na całym blacie etykiety. Druka niestety, drukuje 60% wielkosci. Przejrzałem ustawienia drukarki pod aresem IP. Wszystko jest identyczne, kalibrowałem obydwie. Na serwerze, ustawienia są identyczne. Gdzie może leżec problem, gdzie jeszcze są ustawienia wielkości drukowanych etykiet? Obydwie głowice drukujące to 300dpi. Nie ma żadnych ustawień zmieniających format.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    Hubertus-H8
    Level 8  
    Czy ta samą etykietę drukujesz na obydwóch drukarkach?
    Czy na każdej inną?
    Czy korzystają z tego samego sterownika lub są zainstalowane np: ZT420, ZT420 Kopia1
    fulbin88
    Level 9  
    Tak, ta sama etykieta wchodzi z SAP. Obydwie drukarki to zt420 300 dpi. Na jednej wychodzi poprawnie, na drugiej jakieś 30% mniejsza. Drukarki sa zainstalowane na tym samym serwerze i korzystaja z tego samego sterownika. Nie ma żadnych dopisków na końcu (kopia) ani (1) itp. Sprawdziłem ustawienia drukarki, krok po kroku i są identyczne, na serwerze to samo. Podpiąłem lokalnie po usb i podało te same konfiguracje. Nie wiem gdzie mógłbym jeszcze zobaczyć.
    Hubertus-H8
    Level 8  
    Do ustawień fabrycznych przywracałeś drukarkę?
    fulbin88
    Level 9  
    A tego, jeszcze nie. Zrobię i dam znać.

Niestety nic to nie dalo. Na jednej z drukarek nadal jest 30% mniejsze. Szukam gdzie jeszcze moge to zmienic. Sprobuje napisac co centrali firmy, zeby w SAP sprawdzili ustawienie dla tych dwoch drukarek. Moze jedno polaczenie jest na 200DPi ustawione