Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

[Rozwi您ano] nissan primera p12 problem z kluczykiem

26 Kwi 2019 16:43 255 2
  • Poziom 2  
    Witam.Mam ma造 problem z kluczem w nissan primera p12 2002rok 1,8 benzyna. Otorz jeden kluczyk mam oryginalny i dziala,a drugi mam chyba nieoryginalny i nie dziala mi. Powiem tak przy otwieraniu drzwi klucyzk normalnie dziala zas jak chce zamknac drzwi to nie chce dzialac. W pewnych momentach gdy otwieraja sie drzwi to nie moge auta odpalic.Jak przekrecam kluczyc i wszystko 鈍ieci ale jak chce odpalic to wogole nic sie nie dzieje.Czasami 鈍ieci mi sie immobilajzer caly czas a czasami wogole nie dziala.
    Czy ktos wie jaki moze byc problem??
    Juz nie wiem w czym moze byc problem

PS w tym drugim kluczyku co nie dziala wymienilam baterie a wczesniej przy starej bateri dopoki dzialal wszystko bylo dobrze.
  • Moderator Samochody
    Wykonaj jeszcze raz procedur wpisania kluczy, z tym 瞠 podczas jej przeprowadzania musisz zainicjowa obydwa klucze po kolei.:

Cytat:
    1. Przekrec kluczyk w stacyjce z pozycji 0 (zero) do pozycji ON szesc razy w ciagu 10 sekund.
    2. Przekrec kluczyk do pozycji 0. Zostaw kluczyk w stacyjce.
    3. Po dwoch sekundach system przejdzie w tryb programacyjny, a swiatla awaryjne mrugna dwa razy.
    4. Nacisnij i przytrzymaj przycisk otwierania samochodu na kluczyku.
    5. Ciagle naciskajac przycisk otwierania samochodu, nacisnij trzy razy przycisk zamykania.
    6. Zwolnij nacisk na przycisk otwierania.
    7. Swiatla awaryjne mrugna raz - oznacza iz programowanie zakonczono pomyslnie.
    8. Procedure te mozna przeprowadzic maksymalnie dla 4 kluczykow.
    9. Kiedy zakonczysz programowanie kluczyka, przekrec kluczyk do pozycji ON - swiatla awaryjne mrugna dwa razy.
    10. Wyjmij kluczyk, sprawdz jego dzialanie.
  • Poziom 2  
    Okaza這 sie,ze problem tkwi z immobilajzerem. Pod豉czylam do kompa i wyskoczyly dwa bledy.Od razu zosta造 naprawione i teraz auto 鄉iga.