Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wv golf 4 - wymiana zamka w drzwiach

27 Kwi 2019 20:17 315 3
  • Poziom 3  
    Witam!
    Mam taki problem, że wysiadł mi zamek w drzwiach w moim golfie z prawej strony. Wersja trzydrzwiowa. Ktoś wie może, czy wersje trzy i pięciodrzwiowe mają taki sam rodzaj zamka? Bo trochę nie chce mi się rozbierać drzwi, żeby sprawdzić nr katalogowy itd., a zamek chciałem zamówić przez neta, a to wiązało by się z rozbieraniem, ponownym skręcaniem czekaniem na kuriera i potem powtórną rozbiórką. Czy w obu wersjach jest 8 pinów itd?
  • Poziom 34  
    Mają te same zamki 8 pin.
  • Poziom 29  
    wistawio napisał:
    Witam!
    Mam taki problem, że wysiadł mi zamek w drzwiach w moim golfie z prawej strony. Wersja trzydrzwiowa. Ktoś wie może, czy wersje trzy i pięciodrzwiowe mają taki sam rodzaj zamka? Bo trochę nie chce mi się rozbierać drzwi, żeby sprawdzić nr katalogowy itd., a zamek chciałem zamówić przez neta, a to wiązało by się z rozbieraniem, ponownym skręcaniem czekaniem na kuriera i potem powtórną rozbiórką. Czy w obu wersjach jest 8 pinów itd?

Podaj nr nadwozia sprzedającemu, dobierze odpowiedni.
  • Poziom 31  
    wistawio napisał:
    Witam!
    zamki pasują ale musza być z tego samego rocznika... było dwa rodzaje z can zaczynały się na 1C oraz bez can 1J musisz kupić odpowiedni- nie są wymienne między sobą.Uwazaj na tanie „angliki”może być problem z poprawna pracą modułu komfortu