Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dotykowy włącznik światła wifi i radiowy - światło samo się włącza

28 Kwi 2019 12:19 2259 8
  • Poziom 2  
    Jest to mój pierwszy wpis na forum więc na początku dzień dobry, witajcie.
    Niedawno zamontowano mi dotykowy włącznik światła, działa on przez wifi (przez aplikację eWelink) oraz radiowo przez pilota (akurat na tym mi nie zależy). Mam włącznik pojedynczy oraz podwójne. I właśnie z tym pojedynczym jest problem tego typu, że czasem światło się samo włącza - nie non stop ale mimo to jest to uciążliwe. Podejrzewam, że ktoś niedaleko otwierając auto równocześnie przesyła sygnał do mojego włącznika (może się mylę- nie wiem). Orientujecie się może, czy da się wyłączyć sterowanie pilotem, lub jakoś inaczej to rozwiązać? Z włącznikami podwójnymi żadnych problemów nie mam.
    Załączam zdjęcie włącznika.
    Pozdrawiam D.

Dotykowy włącznik światła wifi i radiowy - światło samo się włącza Dotykowy włącznik światła wifi i radiowy - światło samo się włącza [/img]
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Moderator sekcji Technicznej
    Gdzie masz to światło? Co Ci oświetla?
  • Poziom 2  
    Jest to włącznik oświetlenia w pokoju. Włącza lampę sufitową.
  • Poziom 9  
    Dotykowy włącznik światła wifi i radiowy - światło samo się włącza Mam ten sam problem. Sonoff touch pojedynczy czasami nawet w rejestrze zdarzeń w ewelink pojawia się że urządzenie samo przeszło w tryb on. Światło podłączone w lazience. Kable zero wpięte w wago
  • Poziom 1  
    Witam czy ktoś rozwiązał ten problem ? U mnie światło włącza się i wyłącza samo
  • Poziom 10  
    Mam ten sam problem. Wyłącznik "B-Line" sparowany tylko z pilotem. Dzieje się tak na jednym obwodzie (mam 3)
  • Poziom 1  
    Witam! Mam ten sam problem. Światłą włącza się i wyłącza samo. W mieszkaniu dyskoteka! Nie wiadomo co robić???? Ktoś rozwiązał problem???

• Spec od komputerów
    Uszkodzony włącznik, nieprawidłowe podłączenie, problemy z N, słaby zasięg WiFi... Jest wiele możliwości - trzeba je posprawdzać.
    Warto zacząć od zajrzenia w logi - tam może być odpowiedź.
  • Poziom 10  
    Ja wymieniłem na taki sam wyłącznik tylko firmy qtouch (pewnie ten sam chińczyk to robi) ale jak na razie działa bez zarzutów. Z tego wychodzi że to nie wina instalacji tylko samego wyłącznika.