Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Galaxy s7edge i s8 - Problem z klejeniem szybki do wyświeltacza

28 Kwi 2019 12:39 156 2
  • Poziom 2  
    Mam problem z klejeniem szybek w Galaxy s7 edge ,Galaxy s8 itp.
    Kleje niestety Loca (na tą chwile brak wolnej gotówki na zakup laminatora itp.)
    Po sklejeniu wszystko działa poprawnie natomiast wychodzą "wgłębienia" w miejscu baterii itp.
    Widać to dopiero pod dużym kątem. Zdjęcie-Galaxy s7edge i s8 - Problem z klejeniem szybki do wyświeltacza

Nie mam pomysłu jak to rozwiązać ..

Dziękuje i pozdrawiam !
  • Poziom 25  
    feno napisał:
    A bateria nie spuchnięta.
    Jakby była spuchnięta to czy buło by tam wgłębienie?
    Dobbel napisał:
    Po sklejeniu wszystko działa poprawnie natomiast wychodzą "wgłębienia" w miejscu baterii itp.

Będziesz miał problem kleić szyby tym klejem w tych modelach (wręcz zastanawiam się czy jest to możliwe), gdyż ekran jest elastyczny i przy rozprowadzaniu kleju, po prostu go wpychasz w wycięcia w ramie.
  • Poziom 2  
    gathor10 napisał:
    feno napisał:
    A bateria nie spuchnięta.
    Jakby była spuchnięta to czy buło by tam wgłębienie?
    Dobbel napisał:

Będziesz miał problem kleić szyby tym klejem w tych modelach (wręcz zastanawiam się czy jest to możliwe), gdyż ekran jest elastyczny i przy rozprowadzaniu kleju, po prostu go wpychasz w wycięcia w ramie.

Zastanawiałem się nad klejeniem tych ekranów w jakiejś formie .. Tylko nie wiem czy nie będę miał problemu z demontażem całego seta z ramki..