Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Espace III 2.0 8v 1997 - Szukam instalacji centralnego zamka

Mateusz 0303 28 Apr 2019 12:47 456 2
Optex
    Mateusz 0303
    Level 6  
    Witam serdecznie wszystkich. Chciałbym podłączyć nowy sterownik centralnego zamka o nazwie Bloker 50 i szukam schematu, gdzie go najlepiej wczepic... I jak, bo żaden sposób z instrukcji nie działa :/ nie wiem tylko tyle, ze po podlaczeniu w naprostszym ukladzie (sterowanie masą) zamki reagują słychać cykniecie ale niestety wygląda to tak jakby nie dostawaly wystarczającą ilość prądu... Ma moze ktos jakis pomysł? Każda podpowiedź jest na wagę złota...
  • Optex
  • Helpful post
    adamjur1
    Level 41  
    Kolego - alarm w Espace III to wyższa szkoła jazdy - tylna klapa otwiera się tylko elektrycznie, steruje masą i ma specjalny sterownik w klapie ( obsługujący zamek, wycieraczkę i światła p/mgielne.) A jeszcze to pierwsze (poronione) dziecko magistrali CAN...
    Mimo sporego doświadczenia w systemach alarmowych w swoim E3 alarm zleciłem fachowcowi od tego modelu, a i tak męczył się z tym tematem.
    Pozdr.J.
    Mateusz 0303
    Level 6  
    Ok dzięki wielkie za odpowiedź póki co zrobię tylko sterowanie przednich drzwi z pilota bo to u mnie żaden problem a może kiedyś będę walczył inaczej :)