Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Oprogramowanie urządzenia do wydawania monet - praca szuka człowieka

jbak 29 Kwi 2019 15:06 228 0
    jbak
    Poziom 1  
    Poszukuje człowieka, który zna się na urządzeniach do akceptowania i wydawania monet.
    Zadanie dla freelancera.

Dostawca ma urządzenie, które jest oprogramowane i spięte z systemem do przyjmowania i wydawania 1,2 i 5zl.
    Możemy je łatwo rozszerzyć do przyjmowania 10,20 i 50 gr i wydawania 20 i 50gr. Wydawanie 10gr jest jednak niemożliwe.
    Naszym celem jest obsługa 10, 20, 50gr oraz 1, 2 i 5zł

Obecnie w urządzeniu jest użyty akceptator monet RM5 (w zał.), który obsługuje małe monety wielkości 10gr.
    Niestety Smart Hopper (zał.), który służy do wydawania monet ma ograniczenia do wydawania monet większych niż 18mm (10gr się w to nie łapie).

Tak jak wspomniałem na początku urządzenie jest obecnie już zaprogramowane i używane. Wymiana Smart Hoppera (raczej) nie wchodzi w grę ponieważ jest to urządzenie, które działa jak HUB łączący inne podzespoły w maszynie.

Pomysłem dostawcy jest:
    - użycie obecnego Hoppera do obsługi 1, 2 i 5zł
    - dodanie kolejnego hoppera, który by służył do wydawania 10, 20 i 50gr.

Zadaniem jest:
    - potwierdzenie poprawności toku myślenia dostawcy
    - wybranie odpowiedniego hoppera, zaprogramowanie go i spięcie z systemem dostawcy

Ja sam nie jestem osobą techniczną i moim zadaniem jest znalezienie odpowiedniej osoby do zadania.
    W razie pytań mogę wrócić z odpowiedziami.

Bardzo proszę o kontakt osoby, które mają doświadczenie praktyczne z programowaniem urządzeń do przyjmowania i wydawania monet.