Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Mikrofon-głośnik-projektor - wykłady/budżetowo

30 Kwi 2019 15:30 72 2
  • Poziom 4  
    Trochę pogrzebałem i wybrałem szeroko rekomendowany bezprzewodowy mikrofon krawatowy Saramonic SR-WM4C – chyba, że jest coś tańszego podobnej jakości?
    Zamierzam dokupić – i tutaj nie wiem jaki – projektor w przedziale 1000-2000zł(im taniej tym lepiej), który da przyzwoity obraz na ekran lub ścianę oraz jakiś przeciętny głośnik. Sale, które powinien obsłużyć sprzęt to takie nieduże pomieszczenia „szkolnej klasy” - czasem nieco większe, adaptacja pomieszczenia wiadomo jaka – ściany i okna.

Czy do takiego zestawu potrzebny jest mikser czy wystarczy interfejs?
    Czy można jednocześnie podłączyć mikrofon krawatowy i mikrofon zwykły, również bezprzewodowy przeznaczony dla publiczności-robi się to przez mikser albo interfejs? Pewnie tak, ale wolę się upewnić przez zakupami.
  • Poziom 43  
    Mikrofon krawatowy, hmm, raczej do studia. Do wykładów lepiej sprawi się do ręki lub nagłowny.
    Pod cast napisał:
    Czy do takiego zestawu potrzebny jest mikser czy wystarczy interfejs?

Wystarczy kolumna aktywna z mikserem.
    Pod cast napisał:
    Czy można jednocześnie podłączyć mikrofon krawatowy i mikrofon zwykły, również bezprzewodowy przeznaczony dla publiczności-robi się to przez mikser albo interfejs?

Jak wyżej.
    Może Soundsation GO-SOUND 12AMW z dwoma mikrofonami do ręki? Zestaw nagłowny dokupisz.

Projektory to nie moja działka, więc nie doradzę.

Pozdrawiam.
  • Poziom 4  
    Dzięki za pomocną odpowiedź DjMapet : ] Pozdrawiam!