Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Electrolux EHH3634F9K - podłączenie płyty indukcyjnej.

01 Maj 2019 21:26 279 2
  • Poziom 1  
    Witam,
    chciałbym podłączyć indukcję.
    Electrolux EHH3634F9K - podłączenie płyty indukcyjnej. Electrolux EHH3634F9K - podłączenie płyty indukcyjnej. Electrolux EHH3634F9K - podłączenie płyty indukcyjnej.
    Ze ściany wychodzi 5 przewodów *foto 1* (od lewej żółto-zielony, niebieski, brązowy, szary, czarny). Przewody w indukcji *foto2* (od góry zółto-zielony, 2niebieskie, czarny z brązowym). Chciałbym podłączyć indukcję pod 2 fazy 400V. Więc chciałem zapytać czy dobrze myślę z podłączeniem. Powinienem z przewodu indukcyjnego rozdzielić czarny i brązowy. Następnie podłączyć przewody ze ściany do indukcji następująco: od lewej żółto-zielony z lewej żółto-zielonym, niebieski z 2niebieskimi, brązowy z czarnym, czarny z brązowym. Wolnym pozostaje szary kabel. Jeżeli jest coś źle proszę o poprawienie mnie, z góry dziękuję za pomoc.
  • Pomocny post
    Poziom 27  
    Jeżeli nikt nie namieszał, to zgodnie z kolorami podłączyć.
    Tu tylko czarny na ciemno brązowy, ale znając naszych budowlańców /nie obrażając elektryków/ najpierw sprawdziłbym miernikiem czy na pewno zasilanie jest zgodne z oznaczeniem kolorów na przewodach.
    Poproś znajomego elektryka, ja trochę za daleko mieszkam, niech najpierw sprawdzi, a przy okazji jakieś piwko się wypije.