Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Serwis autoryzowany gwarancyjny AMICA - opinie użytkowników.

kulka35 02 May 2019 22:44 5517 6
 • #1
  kulka35
  Level 22  
  Jako użytkownik zmywarki amica mam w miarę regularny kontakt (ku mojemu niezadowoleniu) z serwisem (mam 5 letnią gwarancję producenta), a zmywarka psuje się się w miarę regularnie). Na początku mojej przygody, po 2 tygodniach pojawiał się serwis i dopiero potem zamawiał części, ale teraz już się trochę zmieniło na korzyść. Po zgłoszeniu i opisaniu usterki, serwis przyjeżdża z częściami w czasie mniejszym niż 2 tygodnie. Dodam, że serwisanci kompetentni.
 • #2
  yanes
  Level 28  
  Też miałem pralkę Amica z pięcioletnią gwarancją, centrum serwisowe skutecznie wybiło mi z głowy kupowanie czegokolwiek z tej firmy.
 • #3
  anet870
  Level 26  
  Posiadam prawie wszystko AGD Amica i serwis nie był potzrebny ani raz w trakcie i po gwarancji.
 • #4
  vodiczka
  Level 43  
  yanes wrote:
  Też miałem pralkę Amica z pięcioletnią gwarancją, centrum serwisowe skutecznie wybiło mi z głowy....
  No to zeszli na psy :( W 2008 naprawili moją pralkę w ciągu 3 dni od zgłoszenia.

  anet870 wrote:
  Posiadam prawie wszystko AGD Amica i serwis nie był potzrebny ani raz w trakcie i po gwarancji
  Trafiłeś dobrze a autor tematu pechowo. Każdy produkt, nawet najlepszej firmy może się zepsuć. Problem nie jest w uszkodzeniu a w szybkiej i skutecznej naprawie. O ile można przeboleć zepsutą zmywarkę i dwa tygodnie myć naczynia ręcznie o tyle ręczne pranie i płukanie to już większy problem.
 • #5
  Kentuckyjohny
  Level 1  
  Kupiłem produkt Amica jest to lodówka.Po rozpakowaniu produktu okazało się że otwory na uchwyty do drzwi,są za małe. Trzeba było je rozwiercać. Niestety po dwóch tygodniach lodówka padła. Czekam na serwis Amica już 3 tygodnie. Całe święta i Nowy rok bez lodówki jedzonko z lodówki o wartości 1000zł wyrzucone do śmietnika. Zawiodłem się na tej firmie po całej linii. Poprzednia lodówka też była Amica i działała 16lat. A teraz co produkują to chyba made in China. Nie kupię nic w życiu co nazywa się Amica!. Ze względu na serwis gwarancyjny. Przyjechał pan z serwisu po 3tyg .Wymienił jedną część drugiej nie miał , musi zamówić. Nadal czekam już prawie miesiąc, lodówka stoi jako ozdoba. Gdybym wiedział że tak będzie, kupiłbym drugą innej firmy a tą sprzedał po naprawie. Jeśli w ogóle ją naprawią 🤣🤣🤣
  Moderated By iskrownik:

  To że jesteś zawiedziony nie upoważnia Cię do używania wulgaryzmów.Zbędne usunąłem.Pierwsze ostrzeżenie.

 • #6
  DiZMar
  Level 43  
  @Kentuckyjohny gdybyś zgłosił w ramach rękojmi (do sprzedawcy) a nie gwarancji do serwisu już przysługiwałby Ci zwrot gotówki. Zresztą przeczytaj dokładnie gwarancję i jaki w niej obowiązkowy termin naprawy.
 • #7
  0__0
  Level 30  
  Jak ktoś liczył że kupując lodówkę Amica kupił sprzęt "Made in Poland" to się mylił, lata temu Amica sprzedała swoje polskie fabryki samsungowi i swoje produkty sprowadza z Chin i Turcji.