Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

安iat這w鏚 w domku jednorodzinnym

03 Maj 2019 05:00 549 13
  • Poziom 3  
    Witam mam problem a bardziej pytanie a wi璚: Mieszkam w domku jednorodzinnym mi璠zy zak豉dami pracy tzn. Zak豉dy pracy typu fiat itp. Ogl康a貫m ostatnio na mapie UKE 瞠 wszystkie firmy na oko這 mnie maj 陰cze swiat這wodowe firma kt鏎a znajduje si 10m od mojego domu ma takie 陰cze. ㄠcze przebiega centralnie pod moim p這tem pami皻am nawet jak kopali i "zak豉dali" ten 鈍iat這w鏚 orientowa貫m si i 瘸den dostawca niestety nie ma mnie na mapie w swoim zasi璕u i nie mam poj璚ia z jakiej firmy jest ten 鈍iat這w鏚 moje pytanie brzmi czy b璠e m鏬 si do niego pod陰czy oraz z kim si kontaktowa w tej sprawie? Jestem k徙letnie zielony w tym temacie. Pozdrawiam oraz dzi瘯uje za wszelk pomoc.
  • Poziom 36  
    Odpu嗆 temat...mieszkam na Zaciszu (Warszawa), dzia趾i budowlane 600m nieuzbrojone ju ponad 1mlnPLN, wielu mieszka鎍闚 zarabia powy瞠j klasy 鈔edniej(?) a nikomu nie udaje si nam闚i jakiejkolwiek firmy na za這瞠nie 鈍iat這wod闚 na naszym osiedlu, standardowa od lat odpowied ,,nie op豉ca si''...m璚z si na 陰czu (tu znany dostawca..) radiowym, w soboty i niedziele czasem strona wgrywa si kilkadziesi徠 sekund albo ,,czas zosta przekroczony''....
  • Poziom 43  
    cirrostrato napisa:
    ... dzia趾i budowlane 600m nieuzbrojone ju ponad 1mlnPLN, ....

O co chodzi z tym 1mlnPLN?
    Moje osiedle domk闚 ok. 200 rodzin w niewielkim miasteczku (ok.17 000 mieszka鎍闚) i 鈍iat這w鏚 po這篡li chocia nie wszyscy zadeklarowali i za這篡li przy陰cze 鈍iat這wodowe. Jednak op豉ci這 si prywatnej firmie. Ponadto u autora tematu 鈍iat這wody tu obok le膨.
  • Poziom 36  
    I s康zisz, 瞠 ot tak mo積a si ,,wci望'' w taki 鈍iat這w鏚? A u mnie na osiedlu 瘸dna prywatna forma nie ma zamiaru k豉嗆 鈍iat這wodu za to codziennie chodz domokr捫cy z ofert ,,ta雟zego'' pr康u, gazu lub telefonu.
  • Poziom 43  
    cirrostrato napisa:
    I s康zisz, 瞠 ot tak mo積a si ,,wci望'' w taki 鈍iat這w鏚? ...

Nie si wci望 tylko zg這si si do operatora tego 鈍iat這wodu a on wyceni koszt i wykona takie przy陰cze do istniej帷ego. Wa積e aby autor tematu dotar do tego operatora. U mnie koszt wykonania przy陰cza wynosi "a" 499 z + 50 z (op豉ta instalacyjna) bo bez dofinansowania przez pa雟two. Na wioskach wynosi 1 z (reszt pokrywa這 dofinansowanie. U nas zapowiedzieli, 瞠 p騧niejsze do陰czenie si to b璠zie koszt ok. 2000 z ale jak jest w praktyce to nie wiem.
  • Poziom 36  
    Przy okazji: je郵i temat ruszysz, w co w徠pi, w Warszawie taka zabawa dla operatora nieop豉calna, zawracanie g這wy, to napisz kilka s堯w. Powodzenia.
  • Poziom 21  
    cirrostrato napisa:
    Przy okazji: je郵i temat ruszysz, w co w徠pi, w Warszawie taka zabawa dla operatora nieop豉calna, zawracanie g這wy, to napisz kilka s堯w. Powodzenia.

Zrozum " cirrostrato " 瞠 czym innym jest ci庵ni璚ie 鈍iat這wodu na odleg貫 osiedle a czym innym w陰czenie si w 鈍iat這w鏚 le膨cy przy p這cie .
  • Poziom 36  
    Ja to naprawd rozumiem ale czy ty rozumiesz co to jest, ot tak, ,,w陰czy si''(???) w 鈍iat這w鏚 le膨cy(?) za p這tem, w dodatku id帷y do jakiego podmiotu, kt鏎y nie mo瞠 mie problem闚 z tym 鈍iat這wodem? To nie jest pod陰czenie zasilania elektryki domu do linii napowietrznej na s逝pie. Sko鎍zmy temat, jak autor tematu cokolwiek za豉twi (w dodatku w Warszawie) wtedy b璠 bi si w piersi a siwy 貫b posypi popio貫m, przyrzekam. Pozdrawiam.
  • Poziom 38  
    Przy du篡ch firmach drobnymi nikt nie chce si zajmowa. W ma造ch miejscowo軼iach jest inaczej bo brak du篡ch z kt鏎ych si 篡je.
    Ps Na siwych w這sach nie b璠zie wida popio逝 wi璚 mo瞠 zmie na sadz :D cho nie s康z aby do tego dosz這 ale zdarzaj si dziwne przypadki.
  • Poziom 21  
    Pisz帷 o w陰czeniu si w 鈍iat這w鏚 mia貫m na my郵i jego operatora bo nikt inny nie ma prawa tam grzeba . Za cz瘰to powtarzasz s這wo "Warszawa " ! Zna貫m jednego " warszawiaka " , po latach okaza這 si 瞠 to warszawiak z Gr鎩ca !
    Pozdrowienia
    szogun
  • Poziom 38  
    Kozak1337 napisa:
    Witam mam problem a bardziej pytanie a wi璚: Mieszkam w domku jednorodzinnym mi璠zy zak豉dami pracy tzn. Zak豉dy pracy typu fiat itp. Ogl康a貫m ostatnio na mapie UKE 瞠 wszystkie firmy na oko這 mnie maj 陰cze swiat這wodowe firma kt鏎a znajduje si 10m od mojego domu ma takie 陰cze. ㄠcze przebiega centralnie pod moim p這tem pami皻am nawet jak kopali i "zak豉dali" ten 鈍iat這w鏚 orientowa貫m si i 瘸den dostawca niestety nie ma mnie na mapie w swoim zasi璕u i nie mam poj璚ia z jakiej firmy jest ten 鈍iat這w鏚 moje pytanie brzmi czy b璠e m鏬 si do niego pod陰czy oraz z kim si kontaktowa w tej sprawie? Jestem k徙letnie zielony w tym temacie. Pozdrawiam oraz dzi瘯uje za wszelk pomoc.

Zapytaj tego dostawcy, ale to ma豉 szansa.
    Du篡 zak豉d pracy, spokojnie mo瞠 wyda pare tysi璚y PLN miesi璚znie na dobre 陰cze 鈍ait這wodowe. Dobre, oznacza zdefiniowana dost瘼no嗆, przepustowo嗆 oraz przedewszystkich wybudowanie takiego 鈍iat這wodu pod nich oraz 膨danie, 瞠by 陰cze do kt鏐go gdzie dalej ten 鈍ait這w鏚 jest pod陰czony, nie by z nikim wsp馧dzielone. (mniej lub bardziej). Lub inaczej, to mo瞠 by dedykowany kabel dla nich.
    Ja lata temu szuka貫m 陰cza na swojej wsi. Netia bodaj瞠 powiedzia豉, spoko, pod豉czymy Ci 鈍iat這wdoem 100/100. Musimy go podci庵n望 2km. 2000PLN netto miesi璚znie, bo taki jest koszt budowy czy dzier瘸wy s逝p闚/kanalizacji.
  • Poziom 36  
    szogun napisa:
    Za cz瘰to powtarzasz s這wo "Warszawa " ! Zna貫m jednego " warszawiaka " , po latach okaza這 si 瞠 to warszawiak z Gr鎩ca !
    Mi貫 to nie jest.....jak napisa kolega wy瞠j w WARSZAWIE nikt nie b璠zie sobie zawraca g這wy pod陰czeniem jednego domku do 鈍iat這wodu, przyjmuj to za pewnik.