Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Urządzenie wielofunkcyjne do małego biura

04 Maj 2019 23:19 192 11
  • Poziom 6  
    Witam,
    Podaje moje oczekiwania co do urządzenia wielofunkcyjnego (druk,skan,kopia):
    - ekonomiczność użytkowania (tanie zamienniki etc.)
    - druk monohromatyczny
    - wifi

Byłoby fajnie gdyby urządzenie miało opcję druku dwustronnego bez ręcznego przekładania papieru.

Nie wiem co lepsze, atramentówka, czy laser.

Nie chciałbym wydawać więcej niż 600zł. Drukuje jakieś 100 stron w miesiącu.
  • Poziom 30  
    Ja miałem ten sam dylemat.
    Kupiłem w końcu BROTHER MFP DCP-1623WE
    Ma WiFi...niestety nie ma dupleksu.
    Tonery tanie. Bardzo dobrze się sprawuje.
  • Poziom 6  
    To jak nie ma duplexu to może jest jakiś tańszy model? Byleby miał WIFI.

Dodano po 21 [minuty]:

Szczerze mówiąc, jak nie będzie duplexu to wolę wydać połowę początkowej kwoty, czyli jakieś 300zł. Oczywiście musi być WIFI
  • Poziom 30  
    To jeszcze zobacz cenowo drukarkę
    BROTHER DCP-L2532DW.
    Laser, Duplex i WiFi.
  • Poziom 6  
    A będzie coś w podobnego tylko, że jeszcze z podajnikiem do kserowania/skanowania? Tutaj chyba go nie ma

Dodano po 44 [minuty]:

Zmieniam koncepcję. Niech będzie wydruk jednostronny, ale żeby był podajnik.
  • Poziom 30  
    Żeby miała WiFi i ADF to cena idzie w górę...
    Np BROTHER MFC-L2712DW ... ale też ma dupleks.
  • Poziom 6  
    A jakiś model bez dupleksu możesz polecić?

Dodano po 3 [minuty]:

Nie chcę wydawać takiej dużej kasy na drukarkę. Wolałbym coś budżetowego z WIFI i podajnikiem.

Dodano po 6 [godziny] 43 [minuty]:

Reasumując, interesuje mnie coś najtańszego przy zachowaniu parametrów: ekonomiczność użytkowania, monohromatyczny wydruk jednostronny, WIFI i podajnik.

Nie chce używek, kiedyś kupiłem i ciągle się psuła...
  • Poziom 23  
    Tanie, nigdy nie równa się ekonomiczne w użytkowaniu. Ale tak naprawdę jeśli będziesz drukować 100 stron w miesiącu to każdy badziewny sprzęt marketu ci wystarczy. Jak potrzebujesz coś lepszego, to pooglądaj epsony z dozowaniem tuszu.
  • Spec od drukarek
    Jakiś Brother T300 powinien rozwiązać sprawę.
    Poczytaj.
    Fajne i ekonomiczne urządzenie.
  • Poziom 6  
    To może powiedzcie proszę jakiego w miarę taniego brothera laserowego, mono, wifi, z podajnikiem i bez dupleksu polecicie. Kupię coś takiego za przedział 400-500zł?

Teraz drukuje sto, ale może być z czasem więcej. Firma się powoli rozwija :-)
  • Poziom 6  
    Ostatecznie może być jakaś używka z roczną gwarancją. Byleby był automatyczny podajnik papieru i wifi. Uświadomiłem sobie, że często kseruje
  • Spec od drukarek
    BROTHER DCP-J572DW
    BROTHER MFC-J491DW
    BROTHER MFC-J6520D (A3)
    BROTHER MFC-J480DW
    BROTHER MFC-J4420DW

W tym budżecie kupisz używki z roczną gwarancją (rękojmią) od firmy na Allegro