Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Lodówka Polar CZN 3402 - Nie załącza chłodziarki do pracy Swieci czerwona kontro

05 Maj 2019 19:43 186 6
  • Poziom 3  
    Proszę o poradę z zamrazarką nie ma problemu w Polar CZN 3402, natomiast jest problem z chłodziarką nie załącza się do pracy agregat dochodzi do temperatury +8 st zapala się czerwona kontrolka muszę puknąć u góry nad wyświetlaczem dopiero zaskakuje chłodziarka
  • Relpol przekaźniki
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    Jeśli musisz puknąć i zaskakuje , to na 100% coś tam w sterowniku nie styka. Musisz to rozebrać i poobserwować. Jeśli gołym okiem nic nie stwierdzisz, to podłącz do prądu i ostrożnie postukaj czymś plastikowym poszczególne fragmenty płyty i obserwuj w którym miejscu zaskoczy i tym sposobem mocno się zbliżysz do przyczyny usterki. Powodzenie
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 3  
    Dziękuje bardzo za poradę ale proszę napisać jak do tego się dobrać odkręciłem śrubki od panela i nie mogę go zdjąć a nie chcę uszkodzić zaczepów dziękuję pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    Jeżeli ten model posiada moduł elektroniczny, to obstawiam styki przekaźnika:)
  • Poziom 3  
    Tak to jest model elektroniczny

Dodano po 1 [minuty]:

Tylko co z nimi trzeba zrobić
  • Poziom 21  
    leszek6109 napisał:
    tak to jest model elektroniczny

Dodano po 1 [minuty]:

tylko co z nimi trzeba zrobić

Wymienić przekaźnik:)
  • Poziom 3  
    Problem rozwiązałem i do dzisiejszego dnia pracuje bez zastrzeżeń. Włącza i wyłącza się sama bez pukania, a okazało się że przyczyna to brak styku na lutach. Polutowałem wyprowadzenia przekaźników i pracują dobrze.
    :arrow: Poprawiłem TONI_2003