Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung RL39WBMS - Lodówka przestaje chłodzić po jakim¶ czasie od uruchomienia

salat4 06 May 2019 09:43 723 1
    salat4
    Level 12  
    Dzień dobry,
    potrzebuję potwierdzenie i rady odno¶nie usterki. Lodówka przestaje chłodzić po jakim¶ czasie od wł±czenia. Po ponownym uruchomieniu wydaje się, że wszystko zaczyna wracać do porz±dku, aby po paru godzinach znowu przestać działać. Wydaje mi się, że odpowiedzialny może być tutaj czujnik temperatury, ale nie jestem pewien, bo w Internecie na angielskich stronach sugeruj± także czujnik defrost i powietrza. Nie wiem jak mam odczytać ewentualny kod błędu, bo nie mam dostępu do instrukcji serwisowej. Za wszelkie rady z góry dziękuje jak i informacje gdzie mógłbym zakupić czę¶ci zamienne (czujniki). Problem do specjalistów mam mocno utrudniony, bo wyemigrowałem z lodówk± do innego kraju, gdzie ten model nie był dostępny, ale może częsci będ±.
    Napisałem do producenta, ale nie wiem kiedy i czy dostanę odpowiedni± odpowiedĽ. Jakby kto¶ miał odpowiedni± instrukcję serwisow± do Lodówki Samsung RL39WBMS to byłbym mocno zobowi±zany.

Z góry dzięki za pomoc.
    Salata
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemy¶le. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się