Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Ursus c 360 - Podnośnik podnosi do połowy

06 Maj 2019 22:06 180 6
  • Poziom 8  
    Witam, po naprawie czapki podnośnika okazało się, że podnośnik za nisko podnosi. Dodam że dopiero po wykręceniu śruby, którą się reguluje wysokość podnoszenia i wkręceniu jej poza polem regulacji dopiero zaczyna działać normalnie, ale wtedy nie mam kipra w jedną stronę.
    Gdy ustawię dźwignię przy siedzeniu do przodu chodzi normalnie.
    Proszę o pomoc i z góry dziękuję za podpowiedź.
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    Witam.
    Czy wszystko poprawnie złożyłeś?
  • Poziom 8  
    wydaje mi się że tak ale ręki nie dał bym ciąć. Musiałem wszystko rozebrać i złożyć na nowo bo wcześniej przed naprawą podnośnik działał tylko na pływaniu ale jak się okazało po zdjęciu czapki że przy przełożeniu dźwigni do tyłu ciągnika spadała dźwigenka przy okazji wymieniłem wszystkie oringi

Dodano po 4 [minuty]:

chyba nie obejdzie się bez ponownego zdjęcia czapki lecz najgorzej że nie mogę sobie uzmysłowić co mogłem zrobić nie tak zastanawiam się czy to czasami nie wina rozdzielacza
  • Poziom 8  
    Na tej tulei jest podciągnięte na maxa żeby dalej podciągnąć muszę wykręcić śrubę całkowicie i jak wykręcę i przesunę poza pole regulacji to mam podnośnik ale dźwignia hydrauliki ma możliwość ruchu tylko w jedną stronę
  • Poziom 8  
    Po zdjęciu ponownie czapki okazało się że źle była złożona jedna dźwignia mechanizmu sterującego oraz był spory luz na kline dźwigni sterującej
    Pozdrawiam zamykam temat
  • Poziom 8  
    Po zdjęciu ponownie czapki okazało się że źle była złożona jedna dźwignia mechanizmu sterującego oraz był spory luz na kline dźwigni sterującej
    Pozdrawiam zamykam temat

Dodano po 3 [minuty]:

Poprawiłem źle złożone dźwignie oraz wyeliminowałem luz na klinie dźwigni sterującej