Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lark ultimate 11i WIN - Nie uruchamia się windows.

08 Maj 2019 14:05 429 9
  • Poziom 19  
    Mam Larka, który po włączeniu wyświetla komunikat 'przygotowywanie" i nie uruchamia się dalej. Jak wgrać do niego Windowsa i skąd pobrać.
  • Poziom 19  
    Fajnie tylko jak to wgrać ,nie mogę do biosu się dostać. Nie wiem jak.
  • Moderator - GSM
    Musisz podłączyć klawiaturę poprzez OTG, a najlepiej poprzez aktywnego huba USB i podpiąć pendrive z systemem.
  • Poziom 19  
    tak zrobiłem, klawiatura działa ale co dalej próbuje f10 f8 różne kombinacje i nic.
  • Moderator - GSM
    A próbowałeś wcisnąć del? Dopiero jak wejdziesz do uefi to ustawiasz z czego ma być uruchomiony system.
  • Poziom 9  
    Witam,
    Do biosu wchodzimy klawiszem Esc. Jednak przed instalacją win 10 zrób koniecznie obraz aktualnego systemu. Strasznie ciężko o sterowniki do dotyku.
    Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Cześć,
    Jeżeli chodzi o Lark 11i win trzeba przy uruchomieniu nacisnąć wszystkie 3 przyciski (volume +,-,power) wtedy uruchomi się ekran na którym należy wybrać boot manager i w nim wybrać pendrive usb z instalką windows.
    Natomiast jest bardzo duży problem ze sterownikami do ekranu dotykowego, właśnie mam ten problem, że po instalacji nowego systemu nie mogę znaleźć dobrego sterownika. Resetowanie do fabrycznych szlag trafił.
    Próbowałem wcześniejszych rad z elektrody, ale dotyk nie działa poprawnie.
    Dlatego trzeba zrobić wcześniej najlepiej klon dysku i na kilka sposobów backup sterowników.

Byłbym wdzięczny za obraz systemu lub wyciągnięcie sterów z działającego.
    Z góry dzięki i pozdrawiam
  • Poziom 2  
    gradek83 napisał:
    kubaj6 napisał:
    nie mogę znaleźć dobrego sterownika.

A ten sprawdzałeś ?

Albo te z załącznika.

Tak, już wcześniej próbowałem tego sposobu, niestety dotyk na każdym ze sterowników świruje.
    Zamieniłbym system na androida czy linuxa ale podejrzewam, że będzie jeszcze trudniej znaleźć akurat na ten model