Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BMW E90 - Zbyt wysoki pobór prądu

08 Maj 2019 21:48 273 15
  • Poziom 25  
    Witam, BMW E90 320d 120kW 2006r, po odłączeniu CAS2 pobór prądu spada do 0,01A czy może być on uszkodzony czy coś innego powoduje że nie usypia ?
  • Poziom 35  
    Sam w sobie? Trudne do stwierdzenia. Co masz na obwodzie i ile czekasz?
  • Poziom 25  
    Jak to co mam na obwodzie ? Pobór poniżej 0,18A nie spada nawet po czasie 1 godz. Po nocy akumulator rozładowany do 0.
  • Poziom 35  
    Przeslij ostatnie 6 cyferek vin i o ktory cas2 chodzi?
  • Poziom 25  
    Tak nad nogami po lewej stronie.
  • Poziom 25  
    Zaważyłem że przekaźnik K30G jest cały czas wzbudzony napięciem podtrzymującym 30G z sterownika uprawnienia/dostępu/startu. Jak odłączę czerwony przewód to pobór spada do 0,01. Czemu CAS nie usypia ?
  • Poziom 35  
    Poczytaj tis na ten temat. Pisze tam ze gdy masz pobor czasami wysyarczy go zakodowac.

Nie jestem w 100% pewien, ale warto sprobowac. Nim rozgrzebiesz pół auta.
  • Poziom 32  
    Sprawdź czy ma domknięte dzrwi i klapy.
  • Poziom 25  
    fuelinyourblood napisał:
    Poczytaj tis na ten temat. Pisze tam ze gdy masz pobor czasami wysyarczy go zakodowac.

Nie jestem w 100% pewien, ale warto sprobowac. Nim rozgrzebiesz pół auta.

Jestem umówiony na piątek, dam znać.

Dodano po 1 [minuty]:

Losowo, pobór prądu spada do 0,01A. Tak że teoretycznie zostaje opcja aktualizacji CAS-a.
  • Poziom 32  
    Kolego więcej szczegółow. Np. czy IBS ma dobrze zakodowany akumulator, czy działa tryb oszczędnościowy (np. radio), czy widzisz uśpienie auta (np. podświetlenie drążka zmiany biegów), tylko jakieś pierdoły gadacie o aktualizacjach. Brak błędów nie znaczy, że nie nadaje się do głebszej diagnozy, albo odwrotnie do sprawdzenia podstawowych rzeczy.
  • Poziom 25  
    Akumulator jeszcze oryginalny i nie było nigdy żadnych zmian, na pierwszy rzut oka auto usypia, nic się nigdzie nie pali. W parametrach komfortu, CAS i innych teoretycznie wszystko pozamykane, powyłączane...