Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Volvo FH16 2015 Euro6 - Wyprogramowanie parametru.

Under_Pressure 09 May 2019 11:53 1404 11
    Under_Pressure
    Level 21  
    Witam.
    Czy wie ktoś, czy w w/w mogę wyłączyć funkcję gaszenia silnika, po okreslonym czasie, czy tylko mogę zmienić czas jego wyłączenia?
    Z góry dzięki.
    kisiol
    Level 20  
    Z tego co się orientuję, to w techtool parametry programowane jest taka opcja. Wystarczy też podnieść obroty o jedno oczko na tempomacie też nie zgaśnie.
    keicam1991
    Level 18  
    Under_Pressure wrote:
    Witam.
    Czy wie ktoś, czy w w/w mogę wyłączyć funkcję gaszenia silnika, po okreslonym czasie, czy tylko mogę zmienić czas jego wyłączenia?
    Z góry dzięki.

Parametr P1BVS z tego co pamiętam.
    Under_Pressure
    Level 21  
    Kolego parametr P1BVS jest do zmiany czasu po jakim ma sie wylaczyc silnik a mnie interesuje czy da sie ja wylaczyc.
    cielak1989
    Level 13  
    Ma ktoś morzę listę z opisanymi wszystkimi parametrami do FH4?
    omegolotC30NE
    Level 22  
    kisiol wrote:
    Wystarczy też podnieść obroty o jedno oczko na tempomacie też nie zgaśnie.

Lub nacisnąć pedał hamulca gdy nawyświetlaczu pojawi się komunikat po którym gaśnie motor.
    Under_Pressure
    Level 21  
    Orientuje sie ktoś czy zmienie ID podwozia w sterowniku np ebs czy jakimś innym bo nie moge przeprogramowac ani nawet zrobić kampani bo widzi rozbieżbiść id podwozia. Mam Tech Tool 2.7.41
    User removed account
    Level 1  
    Under_Pressure
    Level 21  
    Kolego ale ja chce przeprogramować właśnie ten z innym ID a jak go wypinam podczas skanu nie wyrzuca tego błedu natomiast jak wchodze w zakladke programowanie to nie wyświetla mi tego stera i dup...
    Czy coś robie zle?
    User removed account
    Level 1  
    keicam1991
    Level 18  
    Under_Pressure wrote:
    Kolego parametr P1BVS jest do zmiany czasu po jakim ma sie wylaczyc silnik a mnie interesuje czy da sie ja wylaczyc.

Jeśli auto nie ma widocznego parametru to da się za 800 zł to zrobić:).

Bez sensu coś podawać jak na dłoni skoro i tak ktoś nie umie z tego skorzystać.
    Under_Pressure
    Level 21  
    keicam1991 wrote:
    Bez sensu coś podawać jak na dłoni skoro i tak ktoś nie umie z tego skorzystać.

Kolego bo to chyba logiczne ze jak ktos czegoś nie wie to pyta, bo jak wie to poprostu to robi.