Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BMW E60 520i 170KM 2003 LPG - nie przełącza na gaz

10 Maj 2019 18:51 129 4
  • Poziom 3  
    Witam krótkie info
    Instalacja stag przejechane na niej z 50-60tys km, problem pojawił się po zatankowaniu LPG ze stacji z tej co cały czas było lane (lotos) do rzeczy: gdy auto jest zimne ładnie przeżuci na gaz i nic się nie stanie, nic nie wywala, gdy auto jest już na Maxa rozgrzane bd chodzić do puki się nie zgasi, po zgaszeniu auta i ponownym odpaleniu auto chce przeżucić się na gaz ale odrazu,, wywala'' na Ben z powrotem, mam takie wrażenie że jak na dworzu jest koło 13°C lub mniej nie ważne czy auto rozgrzane czy nie bd pracować na gazie cały czas, dodam że jak zmieniłem filtry przez kilka dni było super, teraz zaczęło znowu coś szwankować,z góry dzięki.
  • Poziom 18  
    diagnozę sam postawiłeś, słabej jakości gaz zabrudził wtryskiwacze przewody czujnik ciśnienia, napisz jeszcze jakie masz wtryskiwacze lpg
  • Poziom 37  
    Mnie to brzmi na zacinający się reduktor - objawy podobne do AC R01 ale co tam jest pod maską tego nikt nie wie.
  • Poziom 18  
    jak najbardziej może być to problem z trzpieniem w reduktorze, oczywiście spowodowany złą jakością gazu
  • Poziom 12  
    Trzeba podłączyć się i zobaczyć co za błąd rzuca. Dopiero można wymyślać co to może być.