Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seat Altea 1.9 TDI 105KM - Silnik gaśnie podczas jazdy.

10 Maj 2019 20:24 306 3
  • Poziom 1  
    Witam. Silnik w moim seacie gaśnie podczas jazdy w taki sposób jakbym go zgasił z kluczyka, nie dławi się nie przerywa po prostu gaśnie. Po zatrzymaniu wszystkie elektryczne urządzenia działają. Światła, radio itp. Natomiast rozrusznik nie kręci. Po przekręceniu kluczyka zero reakcji. Po paru minutach normalnie odpala. Taka sytuacja powtórzyła się już kilka razy. Proszę o pomoc. Pozdrawiam. Maciek.
  • Specjalista Automatyk
    Kolego pierwsze co musisz zrobić to przeskanowac ECU w poszukiwaniu błędów.
    Mój znajomy miał identyczny problem w VW, a powodem była nadgryziona wiązka przewodów przez kuny.
  • Poziom 1  
    Witam .od 21 sierpnia mam ten sam problem. Auto gaśnie w czasie jazdy.jest u drugiego mechanika zostało w nim wymienione już erg.sterownik .przepustnica czujniki świece sprzęgło i do dziś nie znaleźli dlaczego gaśnie. Czy pan znalazł błąd który wskazywał wyłączenie autabw czasie jazdy.jestwm załamana już od poniedziałku auto idzie do 3 mechanika u pierwszego straciłam 6 tyś na części.prosze o kontakt w tej sprawie na maila sylanowacka(malpa)wp.pl jest to dla mnie bardzo ważne.
  • Poziom 5  
    Wymieniony został czujnik wału,czujnik walka pompa paliwa w baku,wyczyszczona turbina dalej to sama .Przejechałem ostatnio 150km I pięknie nic się nie działo, a tu nagle stop..Nic nie pokazuje, żadnego błędu,kręci i nic..trzeba to odpalić na plakat, i chodzi po jakimś czasie to samo gasnie podczas jazdy ..już nie wiem..może jeszcze wymienić pompę Vacu..???