Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Bezpiecznik Hamulec postojowy Renault espace 4

Kubwodz 11 May 2019 19:47 7647 9
    Kubwodz
    Level 2  
    Witam szukam bezpiecznik od hamulca postojowego espace 4 2004 2.0 T. Jeżeli ktoś może coś podpowiedzieć albo posiada opis bezpiecznikow to z góry dziękuję. Przypomnę renault espace 4 , 2004 rok 2.0t benzyna automat? Jeżeli ktoś miał podobny problem to proszę o odpowiedź.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    Swirus9
    Level 9  
    W lagunie byl ktorys z duzych 40-60a pod maska.
    Ale przed kombinowaniem z bezpiecznikami sprawdz ptyczke od sterowania-u mnie pod kanapa. Czesto gubi styk
    Kubwodz
    Level 2  
    Oki dzieki tylko w moim przypadku jest tak że chce chwilowo odłączyć hamulec postojowy gdyż ciągle dostaje jakąś błędną informację z auta i próbuje go dociagnac jak samochód jest wyłączony ( takie tykanie że skrzynki jakby ktoś podłożył bombę pod autko). Dodam że ręczny działa normalnie , tylko jak samochód postoi że 3 dzionki to wykańcza mi akumulator. Oczywiście mogę też rozpiac sam hamulec na kostce elektrycznej ale chciałem najpierw spróbować z bezpiecznikiem.
  • Helpful post
    Swirus9
    Level 9  
    Podjedz do serwisu z akumulatorami. Niech sprawdza ładowanie i stan akumulatora.
    Prad na pistoju/pobor oraz prad przy rozruchu.
    Slaby aku w renault lubi generowac dziwne bledy
    jurekk55
    Level 36  
    Wykonaj porządną diagnostykę zanim podpadniesz w bezsensowne i kosztowne kłopoty.
    jurekk55
    Level 36  
    Swirus9 wrote:
    To co kolega kubwodz robi to wlasnie diagnostyka

To eksperymenty wywołujące błędy w innych sterownikach systemu
    Kubwodz
    Level 2  
    Zasadniczo aku i tak nadaje się do wymiany bo już parokrotnie się rozładował, I też do końca niewiem jaki on był gdyż autko zostało przywiezione z Holandii przez Pana który sprowadza głównie Espace, A jak wiadomo nawet jak był dobry aku to zawsze mogła być jakaś podmianka.
    krzychharnas
    Level 9  
    Kubwodz jeżeli jeszcze gdzieś tu jeszcze czasem zaglądasz podpowiedź uporałeś się wtedy z tym rozładowującym coś akumulator. Z góry dziękuję za odpowiedź.