Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Man TGS 33.480 6x4 - Skrzynia biegów manual

12 Maj 2019 13:29 72 2
  • Poziom 2  
    Man TGS 33.480 6x4 Witam chciałbym przedstawić swój problem w Maniku ze skrzynia. Zaczęło się wszystko od sprzęgła bo rozleciala się tarcza. Man trafił na serwis. Serwis zmienił całe kompletne sprzęgło z kołem zamachowym wałek który wychodzi że skrzyni bo był wyrobiony przez łożysko które było zatarte w kole. Oczywiście przy zmianie wałka trzeba było rozkręcić skrzynie. Ok zmienili poskładali zaleli nowy olej zrobili kalibracje sprzęgła. Man do odebrania. Zabrałem pojezdziłem godzinę z załadunkiem i klops jade dwójka na połowce i się zatrzymuje nacisne sprzęgło podjedzie metr i znowu dodam że bieg jest cały czas włączony. Na pełnych biegach nie ma żadnego problemu występuje on tylko na połówkach. W czym moze byc problem mogli coś źle złożyć. ? Dodam że godzina jazdy nie było żadnego problemu na pusto A pod obciążeniem wystąpił taki objaw. Błędów brak. Pomocyyy !!!!
  • Pomocny post
    Admin grupy Samochody
    Leśny480 napisał:
    ade dwójka na połowce i się zatrzymuje nacisne sprzęgło podjedzie metr i znowu dodam że bieg jest cały czas włączony

Kolego sprecyzuj. Bo nic z tego nie można zrozumieć.
  • Poziom 2  
    Lewarek trzyma bieg podjedzie metr i się zatrzymuje dzieje się to tylko na połówkach jak już np wrzuce 3 pełną to wszystko jedzie. Każdy bieg na połówce się zatrzymuje po metrze