Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LAGUNA 2 LIFT - BŁĘDY SIECI CAN

12 Maj 2019 15:20 147 9
  • Poziom 17  
    Witam
    Laguna 2.0 16v automat 2005r.W kazdym sterowniku siedzą błędy powiązane z siecią can.Są to błędy nieaktywne ale po skasowaniu powracają po chwili.Na desce nic się nie świeci i auto jeździ normalnie.CZY może być to spowodowane uszkodzeniem jednego sterownika czy linia can (wiązka )uszkodzona?Oto przykładowe błędy z abs:
    DF098
    DF097
    DF066
    DF248
    W każdym sterowniku oprócz UCH siędzą podobne błedy powiązanie tylko z siecią multipleksową i informacjach przez nią przekazywanych.Od czego zacząc diagnozę jak w każdym sterowniku bajzel?
  • Poziom 17  
    koleś kit napisał:
    .Od czego zacząc diagnozę
    konfiguracji
  • Poziom 17  
    Podczas testu sieci multipleksowej wszystko świeci na zielono zero błędów.Dopiero w drugim oknie widać błedy w samych sterownikach.
  • Poziom 31  
    koleś kit napisał:
    Na desce nic się nie świeci i auto jeździ normalnie

Nic z tym nie zrobisz . Błędy programowe . Nie zaprzątaj sobie tym głowy .
  • Poziom 31  
    Test sieci jak przechodzi, CLIP wywala komunikat, że wykryto anomalię w sieci i wchodzi w okno konfigurowania sieci? Takie jajcy mogą sie dziać, jak ktoś czyścił kresza metodą "na gotowca", czyli na pałę zapakował wsad. O co chodzi? Sieć CAN jest tam konfigurowania w module SRS i UCH.
  • Poziom 31  
    Bieda z nędzą napisał:
    est sieci jak przechodzi, CLIP wywala komunikat, że wykryto anomalię w sieci i wchodzi w okno konfigurowania sieci? Takie jajcy mogą sie dziać, jak ktoś czyścił kresza metodą "na gotowca", czyli na pałę zapakował wsad. O co chodzi? Sieć CAN jest tam konfigurowania w module SRS i UCH.

A ty adwokat "koleś kit" czy piszesz o innym przypadku :?: :D
  • Poziom 31  
    A możesz jaśniej?
  • Poziom 31  
    Bieda z nędzą napisał:
    A możesz jaśniej?

Sorry, ale w taki sposób składasz zdania , że nie wiadomo czy sa one pytające czy twierdzące .
    Myślałem że piszesz o innym przypadku, albo jesteś drugą osobą która zajmuje się tym samym przypadkiem . :D
  • Poziom 31  
    Niestety, już moja Pani w szkole ostrzegała mnie, że mam niezwykle zawiły styl wypowiedzi.
  • Poziom 17  
    Na razie nie mam czasu tam pogrzebać.Posprawdzam tą konfigurację dokładnie i i inne połaczenia i się odezwę.