Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dell 6420 - Win 10 x64 Błąd czytnika kart

12 Maj 2019 16:11 132 5
  • Poziom 4  
    Witam jak w temacie , mam problem z czytnikiem kart pamięci w laptopie Dell latitude 6420 . System który posiadam zainstalowany to WIN10 64 . Przeczytałem już wiele postów na ten temat ale zero w nich konkretów a już nie wspomnę o rozwiązaniu problemu . Wykluczyć na pewno możemy to że czytnik jest uszkodzony bo na WIN 7 32 chodzi beż żadnych problemów . Odinstalowanie sterowników instalacja ręczna starszego typu sterowników też nic nie pomogła . Jakieś sugestie ?
  • Poziom 22  
    Problem może powodować ostatnio zainstalowana aktualizacja.Sprawdź czy masz aktualny bios.
  • Poziom 4  
    WIN świżo zainstalowany od początku był problem z czytnikiem . Jeśli chodzi o bios to akurat jest zaktualizowany do najnowszej wersji .
  • Poziom 15  
    Witam

Jaki system był zainstalowany fabrycznie.... WIN7 DELL czy WIN 10 DELL..

Jest takie narzędzie jak # Dell SupportAssist # jeżeli masz wgrany OEM DELL WIN 7-10 te narządzie powinno rozwiązać Twoje problemy.

Jak masz pirata to jest problem...
  • Poziom 4  
    Nie mam pirat więc zainstalowałem ,,Dell SupportAssistSupportAssistan ,, i teraz można jakieś instrukcje dalszego rozwiązania problemu ?? za pomocą tej aplikacji