Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Aplikacja arduino nie uruchamia się

spider07 12 May 2019 17:32 603 0
    spider07
    Level 13  
    Witam.

Mam problem z uruchomieniem aplikacji arduino. Po kliknięciu ikony programu na chwilkę pojawia się obrazek startowy arduino, po kilku sekundach znika i nic więcej się nie dzieje.

Problem dotyczy każdej aplikacji, niezależnie czy pobranej ze strony arduino, czy ze sklepu windows.

Próbowałem też zainstalować starsze wersje i jest tak samo. Nie pomaga uruchamianie jako administrator samej aplikacji ani instalatora. Pobrałem i zainstalowałem java runtime environment. Nic to nie dało. Przywróciłem system do ustawień fabrycznych i dalej to samo. Wcześniej aplikacja pracowała na tym komputerze, ale przed wysłaniem do serwisu wyczyściłem system. Po ponownym zainstalowaniu już się nie uruchamia.

Komputer to hybryda lenovo miix 300. System operacyjny win10 32bit. Do serwisu został wysłany z powodu problemów z klawiaturą. Klawiatura została wymieniona.

Znalazłem opis podobnego problemu: https://forum.pasja-informatyki.pl/42514/arduino-ide-nie-chce-sie-otworzyc , ale żadne z zaproponowanych rozwiązań nie działa.

Proszę o pomoc.
    Do you have a problem with Arduino? Ask question. Visit our forum Arduino.