Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka 2019-skaner co kupić?

14 Maj 2019 08:54 135 3
  • Poziom 9  
    witam,
    co kupić?
    szukam urządzenia wielofunkcyjnego atramentowy, zależy mi na dobrym dostępie do zamienników(każdy chce drukować a tuszu nie ma później kto kupić). Stary sprzęt był brother 115c ale padł po latach, a kserować wydrukować nieraz trzeba :/
    Wstępnie myślę o brother dcp j105-( mediexpert ok. 555 zł)
    jak z cena tuszy do niej ?
    Chciałbym orientacyjnie dowiedzieć się, którego producenta obrać za cel, aby w przyszłości mieć luz dostęp do zamienników, jeśli ktoś poda konkretny model z własnego doświadczenia tez ok. I chyba już z wifi. Jakość myśle by na szkicu roboczym była czytelna bo tej często używałem do kserowania liczy się ekonomia.
    Dzieki za pomoc:)
  • Poziom 14  
    W moim przypadku Epson L365 dobrze się sprawuje, tusze za grosze na znanym portalu aukcyjnym, jedna butelka mi starcza na moje warunki 3 lata, są nowsze modele ich, zero problemu z strony drukarki, serwis też w porządku (tydzień w serwisie z mojego powodu - wpadła mi izolacja z przewodu - bez problemu naprawili), jedna konfiguracja z WIFI i pozniej każdy komputer z windows wystarczy wyszukiwanie drukarek włączyć i sam wyszukuje, z telefonami też nie ma problemu.
  • Poziom 34  
    Też polecam urządzenia wielofunkcyjne Epson. Jest tanio i całkiem dobrze odkąd wprowadzili fabryczny system stałego zasilania tuszem. Jeśli drukujesz okazjonalnie to rozważ model bez stałego zasilania. Są w zasadzie dwa razy tańsze w zakupie. Kardridze z tuszem są w cenie po 1 czy 2 zł za sztukę, za kolor. Wbudowane WiFi działa świetnie. Chyba większość modeli może drukować bez marginesów, co nie jest podobno często spotykane u konkurencji.
    Jak drukarka po iluś tam setkach stron wywali potrzebę czyszczenia "pampersa" to za 30 zł kupujesz magiczny program i resetujesz. Tak na prawdę "pampersa" trzeba czyścić dopiero po drugim albo nawet trzecim resecie.
  • Spec od drukarek
    Każdy nowy Brother będzie dla Ciebie dobry.
    W serii T300 możesz już samodzielnie uzupełniać atrament.
    Fajnie ekonomiczne urządzenia.