Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralkosuszarka Miele WT2780 - wyświetla błąd F55 i nie suszy do końca

14 Maj 2019 15:01 516 5
  • Poziom 1  
    Dzień dobry,
    Mam pytanie. Pralkosuszarka Miele WT 2780 wyświetla błąd F55 i nie suszy do końca tak jak trzeba, ale pierze dobrze. Czy ktoś z Was może wie, co oznacza ten kod błędu? Będę wdzięczny za pomoc w tej sprawie.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 21  
    Zdejmij górną pokrywę i na metalowej części pośrodku zobaczysz przycisk resetowania po prawej stronie z 2 złączami. Naciśnij przycisk i będzie działać ponownie. Musisz naciskać dość mocno, aż kliknie.
    Pralkosuszarka Miele WT2780 - wyświetla błąd F55 i nie suszy do końca
  • Poziom 33  
    kisiek napisał:
    Naciśnij przycisk i będzie działać ponownie. Musisz naciskać dość mocno, aż kliknie.
    Tylko na jak jak długo taki zabieg pomoże? Czy nie lepszym wyjściem będzie wymiana uszkodzonego podzespołu?
  • Poziom 21  
    Maszyna może wymagać ponownego resetowania w przyszłości, ponieważ może to być spowodowane tym, że kanał powietrzny jest przynajmniej częściowo zablokowany przez nadmiar puchu. Jeśli to się powtórzy, zaleca się usunięcie pokrywy kanału powietrza i wszelkich nadmiaru kłaczków, które mogą spowodować wyłączenie przełącznika z powodu przegrzania.
  • Poziom 33  
    kisiek napisał:
    Maszyna może wymagać ponownego resetowania w przyszłości, ponieważ może to być spowodowane tym, że kanał powietrzny jest przynajmniej częściowo zablokowany przez nadmiar puchu. Jeśli to się powtórzy, zaleca się usunięcie pokrywy kanału powietrza i wszelkich nadmiaru kłaczków, które mogą spowodować wyłączenie przełącznika z powodu przegrzania.

Najlepiej to wyczyścić owy kanał powietrzny. I mieć z głowy problem.
  • Poziom 1  
    Witam.
    Polecam raz na jakiś czas odkręcić pokrywę nagrzewnicy, wyczyścić ja.
    Dziś wyczyściłem wiatrak nadmuchu do nagrzewnicy. Masakra ile paprochów się nazbierało i wiatrak nie mógł dmuchać. Dwie godziny czyściłem pałeczkami do sushi i teraz suszy jak nowa.
    :arrow: Poprawiłem TONI_2003