Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP LaserJet Pro P1606dn - Błąd drukowania; Nie drukuje w orientacji poziomej

14 Maj 2019 16:26 81 2
  • Poziom 19  
    Witajcie.
    Mam problem z drukarką HP LaserJet Pro P1606dn.
    Problem wygląda następująco. Przy próbie wydruku, komputer każdorazowo monituje błąd wydruku mimo tego że drukarka drukuje. Wyłączenie komunikacji dwukierunkowej "rozwiązało" ten problem ale jest jeszcze jeden. Drukarka nie drukuje w orientacji poziomej. Zmiany ustawień nie pomagają. Próbowałem na dwóch oficjalnych sterownikach ze strony hp - bezskutecznie. Na uniwersalnych sterownikach od hp nie drukuje w ogóle. Problem występuje na komputerze z Windowsem 10, próbowałem również na laptopie z Windowsem 7 i również to samo.
  • Poziom 20  
    To nie drukarka ci nie drukuje, żadna drukarka laserowa z zasobnikiem pionowym. Ciągnąc papier drukuje tylko w pionie. Program który obsługuje" WORD, Open Office, i inne programy mają w bazie opcje wydruku poziomego. Opcja menu start, Narzędzia wydruku lub Ustawienia drukowania. Jeśli nie ma opcji zmiany. Okno można obrócić poziomo i wtdrukować bufor programy wyśle to do drukarki a drukarka wydrukuje.
  • Poziom 19  
    Źle się wyraziłem.
    Bez względu na to czy ustawię drukowanie w orientacji poziomej w wodzie czy też w samym sterowniki wydruk dalej drukowany jest w orientacji pionowej.