Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault laguna 2 faza 2 - Dogranie karty do laguny 2 faza 2

14 Maj 2019 22:09 108 5
  • Poziom 16  
    Witam
    Zagineła karta pacjent to laguna 2 po lifcie faza 2 .Nie mogę połączyć się clipem komunikacja dochodzi do 70% nie widzi kalkulatorów i nie pozwala pójść dalej z tym autem w celu dogrania karty zastępczej na pcf7936 ,nie można wymusić 12volt zapłonu.Carprog bez problemu zczytał pin ale karty nie dograł.W czym problem czy tu jest jakaś specjalna procedura wymuszenia zapłonu ?
  • Poziom 16  
    Nikt nie zna procedury wymuszenia zapłonu przecież musi jakaś być bo nawet w serwisie nie dograliby karty bez sprawnej ?
  • Poziom 12  
    Po co zapłon? Przecież w procedurze programowania karty nie uruchamia się zapłonu. Wręcz przeciwnie, przy włączonym, karta się nie dopisze.
    RET to ogarnia z palcem w nosie
  • Poziom 16  
    Widzisz robię to carprogiem i krzyczy włącz zapłon i ok wyłącz zapłon i na zakończeniu procedury włącz zapłon.
    Zastanawia mnie jak robią to w aso jakby nie było clip się nie połączy bez trybu zapłonu.Co prawda podczas podłączenia załącza się zapłon ale później stoi.
    Zastanawia mnie też dlaczego na nie dogranej karcie brak zapłonu w fazie 1 załącza to stycznik w czytniku.Może i tu uszkodził się przypadkiem czytnik i takie czary mary.
  • Poziom 12  
    Jako włącz zapłon on rozumie włóż kartę na wzór przkręcenia kluczyka do pozycji zapłonu.
  • Poziom 25  
    To proste masz czytnik starego typu jak masz tam dwa przyciski, a chcesz dograć 7936. To jest nie wykonalne.
    Dokoduj normalnie jak człowiek kartę tak jak jest w oryginalne na 7947 a nie odstawiasz januszerię.