Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Fuzja g這郾ika bezprzewodowego z g這郾ikami 5.1

14 Maj 2019 22:29 75 1
  • Poziom 2  
    Witam,
    Mam g這郾iki 5.1 Creative oraz g這郾iczek bezprzewodowy Tracer. G這郾iki s sprawne. G這郾iczek r闚nie gra ale po upadku straci jakby pojemno嗆 ogniwa i gra tylko przez par minut po d逝gim 豉dowaniu(wobec czego traci na swojej mobilno軼i). Narodzi豉 si potrzeba nag這郾ienia gara簑. I pomy郵a貫m o po陰czeniu funkcjonalno軼i obu "sprz皻闚". Chodzi mi o stworzenie g這郾ik闚 z funkcj bluetooth. Pytanie brzmi: czy jest to mo磧iwe?Czy da rad jako podebra sygna analogowy z g這郾iczka na rzecz wi瘯szych g這郾ik闚? Zaznacz tylko, 瞠 zale篡 mi tylko na funkcji bluetooth na radiu(reklamach :)) w og鏊e mi nie zale篡. Planowa貫m umie軼i wszystko(tj. pcb g這郾iczka oraz zasilacza z 豉dowarki usb) w subwooferze, kt鏎y pe軟i role wzmacniacza ca貫go zestawu. Z g鏎y dzi瘯uje za odpowiedzi.
  • Poziom 2  
    Witam,
    Problem rozwi您any. Umie軼i貫m w obudowie subwoofera pcb od g這郾iczka bluetooth oraz zasilacz z 豉dowarki od telefonu. Zmostkowa貫m kana造 ze sob i po陰czy貫m je z wyj軼iem na g這郾ik g這郾iczka bluetooth. Obecnie graj wszystkie g這郾iki, na po這wie volume jest ju za g這郾o :).