Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Który zestaw głośników Audison APK 16 czy Focal R-165 S2 do radia Kenwood 4x50 ?

jarkus11 14 Maj 2019 07:09 24 0
    jarkus11
    Poziom 1  
    Witam.. Ja jestem posiadaczem glosnikow Audison apk 6.5..tez myslalem wczesniej ze zagraja pod radiem ale niestety nie jest to w pelni wykorzystana możliwość tych glosnikow.. Kupilem wzmacniacz kenwood 4 kanalowy kac-748, 4 kanalowy do tego 2 kable sygnalowe po 4 zyly ekranowane do wzmacniacza... od wzmacniacza do glosnikow w drzwiach audisony kable 2x 1.5cm.. Z tylu mam starej szkoly trojdrozne boschmany 20 letnie z przodu w desce pioneery wysokotonowe ale podlaczone bezposrednio do radia.. Jak to odpalilem to zrozumialem ze musial byc wzmak i to starej szkoly.. chyba nie wysiadlem z auta z 2 godziny tak chodza glosniki ze glowa mala basy nie nachalne miekkie z barwa.. Jak chcesz podłączyć bez wzmaka to helixy ale to jest juz nizsza pulka lub hertz ale pod starszy model Alpiny cda kolega tak ma i wiem co mowie chodzi to ładnie ale do mojego sprzetu troche mu brakuje.. Pozdrawiam

Błąd ortograficzny? Regulamin czytałeś?

----
    Wydzielono z tematu: Który zestaw głośników Audison APK 16 czy Focal R-165 S2 do radia Kenwood 4x50 ?
    przez powalla dnia 14 Maj 2019 22:54