Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] LG G3 D855 - Nie wstaje po wgraniu systemu. tylko download mode

Rafcio_3D 15 Maj 2019 16:41 51 0
    Rafcio_3D
    Poziom 5  
    Witam
    Właśnie chciałem wrócić z Fulmics ROM na stock w moim D855, instalacja przebiegła pomyślnie lecz po uruchomieniu pojawił sie security error (aktualizowane przez LG flash tool).

Chciałem wgrać jeszcze raz inny ROM przez LGUP jednak wyskakuje informacja 'unknown model'. LG flash tool też już sypie błędami a ten nowszy flash tool pokazuje to co LGUP 'unknown model'.

Po naciśnięciu przycisku power włącza się logo po czym od razu download mode.

Macie jakieś pomysły co robić?

Dodano po 16 [godziny] 30 [minuty]:

Witam znalazłem ten poradnik https://forum.xda-developers.com/sprint-lg-g3.../guide-fix-hard-brick-recovery-guide-t3132359
    jednak gdy doszedłem do momentu flashowania partycji boot pojawia sie błąd "boot partition write fail 0x30000" jakieś pomysły o co mu tym razem chodzi ??

Dodano po 51 [minuty]:

Dobra udało mi się :) wyczyściłem eMMC i wgrałem partycje w tej kolejności aboot - backupgpt - dbi - laf - primarygpt - recovery - rpm - tz - boot - sbl1. telefon oczywiście sie zawiesił na logo ale tym razem LGUP go wykryło i wgrałem normalny system bez problemu.