Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem ze świeceniem lamp audi a6 c5

Audipb992.8 15 Maj 2019 00:00 99 3
    Audipb992.8
    Poziom 2  
    Witam.
    Jestem posiadaczem audi a6 c5 99r. Kilka dni temu zakupiłem nowe standardowe lampy przód i dodałem do nich żarówki Led wszystko ładnie pięknie ale według mnie coś jest nie tak natomiast oby dwie lampy krzywo świeca tzn. Jestem na światłach mijania i w nocy widać jakby lampa dzieliła się na dwie połowy lewą i prawą jedna strona świeci prosto tak jak powinna a druga sieci w górę. I oby dwie lampy świeca tak samo czyli lewa strona lampy ładnie prosto a prawa strona idzie w górę. Próbowałem regulować ręcznie ale to nic nie daje. Czy jest to zależne od żarówek czy od lamp? Co zrobić aby cała lampa świeciła w linii prostej?
    Jutro wieczorem postaram się zrobić zdjęcie jak to wygląda.
    dt1
    Moderator - Komputery Serwis
    Witaj. Lampy nie powinny świecić w linii prostej. Prawa strona powinna świecić nieco wyżej. Sprawdź ustawienie świateł na przykład tak: https://www.its.waw.pl/download,4432,a56ffee7ed88ce4421e42b9c8841cb79,pl.html

Zamienniki LEDowe nie powinny być stosowane w standardowych reflektorach, auto z takimi może nie przejść przeglądu (pomijając kwestie Twojego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa innych osób na drodze).
    MakroSerwis
    Moderator Samochody
    Nie udzielamy porad w zakresie zmian konstrukcyjnych, których efektem może być zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Temat przenoszę do kosza.