Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Teufel IP 42 CR - Jaki czytnik laserowy zamontowany jest fabrycznie w Teufel IP

15 Maj 2019 14:44 78 2
  • Poziom 2  
    Witajcie,

Jestem w posiadaniu amplitunera z CD Teufel IP 42 CR. Niestety poprzedni właściciel usunął w niewyjaśnionych okolicznościach cały moduł czytnika laserowego cd. Sprzęt niezbyt popularny, producent też nie udziela żadnych informacji... Niestety bez tego sprzęt jest zblokowany.
    Ktokolwiek widział / ktokolwiek wie jaki model tego czytnika jest montowany w Teufelu? Może istnieją jakieś zamienniki? Będę wdzięczny za każdą podpowiedź

• Pomocny post
    Serwisant
    Jeśli taśma do lasera jest 16 pinowa będzie to raczej SFP-101N/16.Masz na obudowie adres producenta.Napisz do nich ewentualnie.
  • Poziom 2  
    Ok , przeanalizowalem Google. Jak widać na jednym ze zdjęć taśma jest 16 pinowa- dziękuję za wskazówkę. Problem polega na tym, że mi brakuje całego mechanizmu , razem z tacką i towarzysząca obudową. Jest możliwość dostania tego gdzieś w internetach? Nie mogę znaleźć całego komponentu, tylko sam mechanizm lasera.
    Producent odsyła do naprawy w autoryzowanym serwisie- chciałbym sobie to jednak ze względu na koszty włożyć sam.

Teufel IP 42 CR - Jaki czytnik laserowy zamontowany jest fabrycznie w Teufel IP Teufel IP 42 CR - Jaki czytnik laserowy zamontowany jest fabrycznie w Teufel IP Teufel IP 42 CR - Jaki czytnik laserowy zamontowany jest fabrycznie w Teufel IP Teufel IP 42 CR - Jaki czytnik laserowy zamontowany jest fabrycznie w Teufel IP Teufel IP 42 CR - Jaki czytnik laserowy zamontowany jest fabrycznie w Teufel IP Teufel IP 42 CR - Jaki czytnik laserowy zamontowany jest fabrycznie w Teufel IP Teufel IP 42 CR - Jaki czytnik laserowy zamontowany jest fabrycznie w Teufel IP Teufel IP 42 CR - Jaki czytnik laserowy zamontowany jest fabrycznie w Teufel IP