Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kupno laptopa do gier na raty do 4k

15 Maj 2019 15:43 192 9
  • Poziom 13  
    Witam. Chcę kupić laptop do 4 tysięcy. Moje wymagania:
    - laptop będzie służył głównie do gier
    - sprzęt będzie brany na raty
    - dysk nie musi być jakiś duży, w zupełności wystarczy mi jakiś niewielki ssd, aktualnie pracuję na starym dysku 120 gb i nie przeszkadza mi jego pojemność
    To by było chyba na tyle.
    Proszę o pomoc w wyborze. Dziękuję za każdą odpowiedź
  • Poziom 33  
    Piotrek775 napisał:
    Chcę kupić laptop

Piotrek775 napisał:
    głównie do gier

Te dwie kwestie, szczególnie z
    Piotrek775 napisał:
    do 4 tysięcy
    to trochę nietrafiony pomysł.

Ani nie piszesz w co będziesz grał, ani jaki wolisz rozmiar laptopa (matryca, ciężar itd.).

Więc porada może być jak na razie jedna. Odpal sklep internetowy (losowy) wpisz w wyszukiwaniu przedział 3900 - 4100 i kup dowolny, który będzie miał dopisek GAMING ;)
  • Poziom 13  
    Bo matryca i ciężar jest mi raczej obojętną kwestią, dlatego o nich nie pisałem. Aktualnie męczę się na tak słabym sprzęcie, że cokolwiek będzie lepsze. Gierki to głównie WoT, ale jak już będę miał coś fajnego to i w GTA V czy jakiegoś BF też by się pograło czy w inne nowsze produkcje. Dlatego też nie pisałem konkretnych gier, po prostu to co będzie chodzić na nim to fajnie, a to co nie będzie to też jakoś przeżyję.
  • Poziom 13  
    Tomequ123 napisał:
    Potrzebny Ci laptop, zamierzasz grać w pociągu, na wyjazdach?

Po prostu chcę móc korzystać z komputera w dowolnym miejscu na świecie i w domu które mi się zamarzy.
    Stever2 napisał:
    Jeżeli celujesz w nowe gry to z laptopów pojawiły się modele z GTX1650, który jest wydajniejszy od GTX1050ti.
    Aktualnie cenowo najlepiej wypadają Asus https://www.x-kom.pl/lista/hnbx34h26

Dzięki, bardzo interesująca propozycja, ale jedną z ważnych rzeczy jest też to, że będę ten sprzęt brał na raty, czyli w grę wchodzą raczej tylko sklepy które oferują raty 0%, ewentualnie popularny serwis aukcyjny.
    Znalazłem np. coś takiego https://allegro.pl/oferta/asus-tuf-gaming-fx505-r5-3550h-16gb-512ssd-1tb-8106544678
  • Poziom 22  
    NVIDIA GeForce GTX 1650 to jest git no i raty masz 0%
  • Poziom 13  
    To co, brać tego lapka czy coś innego jeszcze poszukać?
  • Poziom 16  
    Jest to ten sam model który Ci podałem tylko aukcja allegro, więc tak.
  • Poziom 13  
    Dobra, laptop kupiony, czekam na przesyłkę i jak coś to za jakiś czas zdam relację z jego użytkowania. Dzięki za pomoc.