Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

myjka wap dx810 nie daje ciśnienia

15 Maj 2019 22:06 93 4
  • Poziom 3  
    witam mam problem z myjką wap DX810 a mianowicie wymieniałęm uszczelniacze olejowe i oringi w pompie po złożeniu ciężko miałą zaskoczyć (nabić cisnienia) ale dałą rade, niestety okazało się że przeciekają oringi po ponownym rozebraniu i złożeniu maszyna nie nabija wgl ciśnienia wszystko pracuje ale ciśnienia brak czy to będzie wina zaworków ? miał ktoś podobnie ?
  • Poziom 15  
    miałem coś podobnego, pęknięty nurnik, lub te oringi źle założone
  • Poziom 3  
    Dzięki zaraz się przyjrzę lepiej tłoczka a a oringi są na 99% dobrze no chyba ze za małe. Pozdrawiam

Dodano po 2 [minuty]:

A jeszcze jedno pytanie kolego, czy u ciebie leciała chociaż woda z pistoletu bo u mnie nawet kropelka.
  • Poziom 11  
    Wyjmij zaworki (dostęp akurat w tym modelu bardzo łatwy), wyczyść z kamienia i innego brudu i złóż z powrotem. Aczkolwiek przy całkowitym braku ciśnienia raczej obstawiałbym, że jednak coś źle poskładałeś przy okazji wymiany uszczelek na tłokach (np. uszczelniacz włożony odwrotnie).

A powiesz gdzie kupiłeś te uszczelniacze? Walczę akurat z tym samym modelem myjki i oryginalne uszczelniacze są nie do zdobycia.
  • Poziom 3  
    Tak zrobiłem rozebrałam jeszcze raz wyczyściłem i złożyłem i załapała ale podczas nabijania ciśnienia zerwał się gwint na przejściówkę m22 pod waż wiec zabawy ciąg dalszy a uszczelki dobrane w pobliskiej hurtowni uszczelek oringi bez problemu ale olejowe są trochę wyższe i daje się je bez podkładek jak będzie się sprawowało zobaczymy.