Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chcę zrobić własnego boxa

15 Maj 2019 23:19 168 2
  • Poziom 8  
    Witam ostatnio bardzo spodobały mi sie mody elektroniczne własnej roboty (do e papierosow), a wiec sam postanowiłem sobie takiego zrobić. Jako ze nie znam sie totalnie na elektronice to proszę was o pomoc ;).
    Chcialbym sie dowiedzieć jakich części potrzebuje (i gdzie je kupic) oraz jak złożyć takiego moda od podstaw ponieważ z elektroniki jestem zielony. Bede wdzięczny ;)
  • Poziom 14  
    Jeżeli jesteś zielony w temacie elektorniki to nie polecam, akumulatory do boxów mają po 30A, to małe tykające bombki i jeśli coś źle podłączysz może skończyć się na urwanych palcach, lepiej kup coś taniego, jak Sinuous, sam przerabiałem robienie boxów, również z regulacą mocy na 555 i dużo bardziej opłaca się kupić gotowy.
  • Poziom 20  
    Cześć. Paluchów nie urwie, ale bardzo pięknie się zapali :) Jak zrobisz zwarcie na przewodach to w ułamku sekundy przewody zaczną świecić od temperatury. Jak je dotkniesz to przepali Ci skórę do mięsa. Natomiast jak przedziurawisz ogniwo to zamieni się w gejzer ognia. Im bardziej naładowane było ogniwo tym większy gejzer. Podsumowując, odradzam Ci robienie tego. Nic nie stoi na przeszkodzie byś zaczął uczyć się "elektroniki" :) Wtedy nie tylko takie mody będziesz w stanie robić. Pozdrawiam