Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Golf 3 centralny zamek - Awaria centralnego zamka golf 3.

16 Maj 2019 08:28 57 7
  • Poziom 6  
    Mam problem bo wszystko działało bardzo dobrze aż jednego dnia przyjechałem do pracy zamknąłem samochód z pilota a po pracy nie mogłem go otworzyć. Jest to fabryczna instalacja pneumatyczna. Zastanawiam się jak go otworzyć i co dokładnie mogło zawieść. Była próba otwarcia linią przez rozparcie dzwi ale odrazu słychać pompę i rygluje drzwi. Pomocy co mam dalej robić?
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    A z kluczyka przez zamek w drzwiach kierowcy lub pasażera ?
  • Poziom 6  
    Brak możliwości otwarcia z kluczyka.
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    Sterowanie z pilota masz pewnie dokładane. A bagażnika też nie otworzysz ? Bo byś odłączył zasilanie pompki i wtedy otworzył drzwi i szukał awarii.
    A jak.nie to włamać się pod maskę i odłaczyć akumulator i wtedy otworzysz tak jak w poście pierwszym napisałeś
  • Poziom 6  
    Dostać się do pompki mogę też przez wywalenie lampy ale zastanawiam się co jest tego przyczyną. Według mnie to jest sterownik. Pewności nie mam.

Dodano po 2 [minuty]:

I zastanawiam się czy jak dostanę się do niego to czy uda mi się go odpalić jak mam immobiliser
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    Spokojnie odpalisz to nie ma nic wspólnego.
    Skoro masz uszkodzone sterowanie przez wkładki w drzwiach to tam nie podasz sygnału otwarcia drzwi.
    Z pilota czyli przez odłożone zdalne sterowanie też nic nie zrobisz bo jak sam napisałeś coś się stało i ono nie działa. A masz może drugi pilot by wykluczyć uszkodzony przycisk, albo bateria w pilocie się skończyła?
  • Poziom 6  
    Mam jeden pilot i baterie wymionione na nowe.

Dodano po 49 [minuty]:

Jakims cudem udało się otworzyć z pitola. Prawdopodobnie wilgoć była winna a nie cała reszta. Pompka dołączona więc zamykam temat.
  • Poziom 6  
    Mam jeden pilot i baterie wymionione na nowe.

Dodano po 49 [minuty]:

Jakims cudem udało się otworzyć z pitola. Prawdopodobnie wilgoć była winna a nie cała reszta. Pompka dołączona więc zamykam temat.

Dodano po 44 [sekundy]: