Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet Android ze strumieniowaniem Audio przez USB.

17 Maj 2019 12:31 156 3
  • Poziom 4  
    Zbudowałem sobie niezłe car audio i jako źródła dźwięku używam iphona podłączonego przez USB do "radia" Pioneer FH-X730BT. Jakość dźwięku z Tidala HIFI jest bardzo dobra. "Radio" ma też możliwość zmiany ustawień dzięki aplikacji ARC Pioneera podączonej przez USB. "Radio" ma na pewno możliwość podłączenia urządzeń z Androidem.
    Używanie telefonu jest ok, ale chciałbym zamonotować sobie na stałe tablet, który będzie służył tylko do odtwarzania muzyki, nawigacji itp.
    Próbowałem użyć do tego Samsunga Galaxy Tab S2, ale nie mogę zmusić go do przesyłania dźwięku przez port USB.
    Jaki tablet (najlepiej 8") będzie w stanie przesyłać dźwięk do radia przez USB? Chciałbym go kupiś - używany albo nowy w zależności od jakości i ceny.
  • Poziom 4  
    Składam pokłony i podziękiwania. Zrobiłem update firmware, ustawiłem opcje Android Wired na APP i streaming działa. Czyli główna rzecz jest załatwiona.
    "Przy okazji" przestała działać komunikacja między aplikacją ARC przez USB. Mam nadzieję, że coś da się z tym zrobić. Teraz niezależnie od tego, czy jest, czy nie ma innego procesu w tle, to apkilkacja zgłasza "Not connected". Na iphone działa to nawet, jak działa tidal w tle i google maps.
    Tak, czy inaczej główny problem został załątwiony. Dziękuję!!!
  • Poziom 9  
    Miło że pomogłem ;) może uda się ogarnąć resztę problemow. Pozdrawiam