Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] GTMedia v9 super - Czy ktoś dysponuje edytorem kanałów?

18 Maj 2019 09:29 378 8
  • Poziom 5  
    Witam.
    Czy ktoś może polecić jakiś edytor kanałów do GTMedia v9 super?
    chodzi mi o możliwość ustawienia kanałów wg własnego upodobania.
    Jeśli ktoś używa model v9 super to proszę o info czy wart zakupu i czy lepszy od v8? GTMedia v9 super - Czy ktoś dysponuje edytorem kanałów?
    Z góry dzieki.
  • Poziom 27  
    Na stronie producenta program jest do pobrania. Mam V8 i niestety się zawiesza. Może v9 będzie lepszy.
  • Poziom 5  
    cymbi napisał:
    Na stronie producenta program jest do pobrania. Mam V8 i niestety się zawiesza. Może v9 będzie lepszy.

Tak jestem tam zalogowany na freesat.cn, ale pod v9 widziałem tylko aktualizacje systemowe. Mam DBEdit ale pod v7 i v8.
    Obecnie używam v7s i jest taki okrojony, nie da sie wyłaczyc pilotem dekodera telewizor np.

Dodano po 2 [minuty]:

Kiedys słyszałem ze sie wiesza, ale poprawka weszła i po aktualizacji jest dobrze - tak mówią.
    https://www.freesat.cn/forum/viewforum.php?f=40
    moze pobierz i zainstaluj firmwala?
  • Poziom 5  
    LEDy ja ten edytor użyłem do listy V8 i cuda się działy tzn. dekoder zawiesiło totalnie zero reakcji na pilota , nawet nie dało wrócić do ustawień fabrycznych. Zrobiłem też do v7 listę i tu podobnie cuda z dekoderem.
  • Poziom 43  
    Chyba wiesz jaki plik musi być lista?
  • Poziom 5  
    tak - bin. Wiesz, w edycji kanałów w programie wszystko było fajne, ustawiałem jak chciałem. Problem pojawił się po wgraniu pliku bin z kanałami do dekodera. Kanały były widoczne, natomiast wejście do menu dekodera nie było możliwe, żaden program nie działał bo sygnał satelity był nie widoczny ( ten precyzyjny). Koledze wysłałem na v7 listę i u niego podobny efekt jak u mnie. Nie mam pojęcia co było przyczyną ale po zrobieniu listy wersją z załącznika, wszytsko zaczęło działać normalnie. Przegladałem forum freesat.cn oraz ten polski oraz inne fora, wygooglałem fraze " editor freesat v9" i kurcze nic nie ma do edycji.
  • Poziom 5  
    Dziekuję za pomoc.