Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung UE49KU6450S - padło podświetlenie

18 Maj 2019 12:46 252 11
  • Poziom 10  
    Jak w temacie padło podświetlenie w TV Samsung UE49KU6450S matryca IPS dolna listwa, gdzie mogę zakupić listwę LED do tego modelu? Na Allegro była jedna no ale pech i się sprzedała. Czy dam radę sam ją wymienić, w tym modelu nie trzeba chyba rozbierać matrycy?
    Samsung UE49KU6450S - padło podświetlenie
  • Poziom 33  
    Wstaw zdjęcie jednolitego białego tła.
    ziomek559 napisał:
    w tym modelu nie trzeba chyba rozbierać matrycy

Tak, podświetlenie jest wsuwane :-)
    ziomek559 napisał:
    czy dam radę sam ją wymienić

Oczywiście że tak, pytanie tylko z jakim skutkiem, obstawiam pęknięta matrycę i ogłoszenie sprzedam TV na części :-)
  • Poziom 10  
    Mógł byś napisać jak ja wyciągnąć by nie uszkodzić matrycy na co uważać
  • Poziom 10  
    Tv idzie na sprzedaż w takim stanie jak jest nic nie grzebane , kupiłem nowy philipsa bo się obraziłem na samsunga ile go cenić panowie wiem że serwis kosztuje 600 bo już się pytałem ale za taki stan ile mogę brać dodatkowo jest nowy pilot bo stary pękł 6 miesięcy temu kosztował 200 zł
  • Moderator Samochody
    ziomek559 napisał:
    Tv idzie na sprzedaż w takim stanie jak jest nic nie grzebane , kupiłem nowy philipsa bo się obraziłem na samsunga ile go cenić panowie wiem że serwis kosztuje 600 bo już się pytałem ale za taki stan ile mogę brać dodatkowo jest nowy pilot bo stary pękł 6 miesięcy temu kosztował 200 zł

https://allegro.pl/oferta/samsung-smart-tv-ue49ku6450s-uszkodzony-8258814930# Już wiesz że za tyle chętnych nie było, więc?
  • Poziom 10  
    Oferty po 200 zł padały śmiech na sali odpisywałem że za tyle mogę pilota sprzedać dla tego pytam o sensowną cenę
  • Moderator Samochody
    Nie licz że ktoś kupi za ciężkie pieniądze niesprawny używany TV. To ile Ty sobie za niego życzysz, to niestety tylko Twoje życzenie. Pretensje kieruj do praw rynku.
  • Poziom 33  
    ziomek559 napisał:
    Oferty po 200 zł padały śmiech na sali odpisywałem że za tyle mogę pilota sprzedać dla tego pytam o sensowną cenę

Cenę kształtuje rynek, dla ciebie śmieszne oferty, ale tyle jest wart ten sprzęt którego wyceniłeś na 5xwięcej
  • Poziom 10  
    pytam o cenę a nie komentarze bez sensu za ile by poszedł realnie bo jak nie opłaci mi się to dam do naprawy
  • Poziom 33  
    ziomek559 napisał:
    jak nie opłaci mi się to dam do naprawy

To daj do naprawy i nie zawracaj gitary, pomyśl...
  • Poziom 43  
    ziomek559 napisał:
    pytam o cenę a nie komentarze bez sensu za ile by poszedł realnie bo jak nie opłaci mi się to dam do naprawy
    Prawa rynku dyktują ceny. Innymi slowy dana rzecz warta jest dokładnie tyle ile jest w stanie dać za nią zainteresowany klient.
    Nie ma znaczenia że Tobie wydaje się to za mało - sprzęt już tuż po zakupie traci sporą część wartości, a każde uszkodzenie jeszcze bardziej ją obniżają.
    Oddaj do naprawy i zapłać - sam będziesz wiedział czy ten 1000 zł będzie dla potencjalnego klienta opłacalne...
  • Moderator
    Na forum nie zajmujemy się wycenami sprzętu, usług itp. Temat zamykam.