Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Konica Minolta C253 - Poszukuje reset toola

20 Maj 2019 10:45 240 2
  • Poziom 9  
    Witam
    Jak w temacie, Maszyna z założonym hasłem serwisowy - brak możliwości kontaktu z serwisem, który to założył.

Potrzebuje firmware: A02E0Y0-F000-GDQ-J8(00).EXE

Cała archaiczna procedura wgrywania jest mi znana.

dysponuje firmwarem: A02E0Y0-F000-GEQ-J8(00).EXE ale nie wiem dlaczego przy nim, maszyna wstaje mi jak do normalnego wgrywanie firmware a nie do resetu..

Adres emai: biuro(malpa)teletoner.pl

Pozdrawiam
  • Poziom 20  
    pirekk napisał:
    dysponuje firmwarem: A02E0Y0-F000-GEQ-J8(00).EXE ale nie wiem dlaczego przy nim, maszyna wstaje mi jak do normalnego wgrywanie firmware a nie do resetu..

Ten firmware jest do innej maszyny konkretnie do C203, I nie szukaj "reset toola" tylko nvram recovery.
    M.
  • Poziom 9  
    Posiadam również "A02E0Y0-F000-GDQ-J8(00)" niestety maszyna cały czas wstaje mi do normalnego wgrywania firmware a nie do resetu pomimo, że przy włączaniu trzymam wciśnięty klawisz "Clear" (rozumiem, że to czerwony klawisz "C" pod klawiaturą numeryczną) Dodam, że specjalnie wgrałem na dodatkowy komputer Windows XP i program Firmware rewriting tool w wersji v2.5.5 EN
    i korzystam z karty Sandisk 512 MB z którą nie mają problemu maszyny tej serii i zwykłe firmwary zaczytają bez błędów. Ktoś pomoże ?